Małgosia Rozenek i Radek Majdan śpią
fot. Instagram

Małgosia i Radek WYKOŃCZENI opieką nad Heniem. „Bez NIANI nie dalibyśmy rady”

Małgosia Rozenek nigdy nie ukrywała, że opieka nad niemowlakiem i dwoma starszymi synami to nie lada wyzwanie, które kosztuje ją mnóstwo wysiłku. Małgosia i Radek nie marnują więc żadnej okazji do odpoczynku. Zwłaszcza że... przy dzieciach pomaga im niania.
Magdalena Drab
Małgosia Rozenek i Radek Majdan śpią
fot. Instagram
Radek Majdan pokazał, jak razem z Małgosią wypoczywają w ciągu dnia. Młodzi rodzice, wyraźnie przemęczeni, śpią na kanapie z psem. Co w tym czasie robi mały Henio?

Małgosia Rozenek śpi w czasie drzemki Henia

Małgosia Rozenek i Radek Majdan wykorzystują każdą okazję, aby wypocząć. Mały Henio najwyraźniej daje im w kość! Rodzice drzemią nawet w ciągu dnia, gdy zasypia ich synek. A przecież poza Heniem mają jeszcze pod opieką dwóch starszych synów Rozenek: 11-letniego Tadeusza i 15-letniego Stanisława. Nic dziwnego, że w codziennych obowiązkach pomaga im niania:

„Codziennie korzystamy z pomocy niani, nie dalibyśmy rady inaczej. Mamy wspaniałą nianię, panią Bożenkę, nianię chłopców zresztą, która jest w naszej rodzinie już od dawna, jest członkiem naszej rodziny” − przyznała Małgosia po trzecim porodzie.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy