Małgosia Rozenek nie jest perfekcyjna
fot. Instagram

Małgosia Rozenek nie nadąża za Heniem. „A w d... nie jestem perfekcyjna!”

Małgorzata Rozenek po pracy wraca do domu, gdzie czeka na nią drugi etat i stęskniony synek. Gosia pokazała śmieszne zdjęcie, na którym bawi się z Heniem i przyznaje: „Nie jestem perfekcyjna!”
Magdalena Drab
Małgosia Rozenek nie jest perfekcyjna
fot. Instagram
Małgosia Rozenek po pracy spędza czas w domu na zabawie z małym Heniem. Tym razem, za sprawą najnowszego zdjęcia, fani Gosi zobaczyli w niej zapracowaną mamę, która nie może nadążyć za swoimi dziećmi! 

Małgosia Rozenek nie jest perfekcyjna?

Po urodzeniu trzeciego dziecka Gosia Rozenek wróciła do życia zawodowego. Ale w jej domu raczej trudno o relaks w ciszy i spokoju po męczącym dniu. Na nowym zdjęciu Małgosia pokazała, jak wygląda jej codzienność z pełnym energii Heniem. Chłopiec bawi się na podłodze zabawką interaktywną, podczas gdy mama narzeka, że część zabawki zabrali pozostali członkowie rodziny. „W zestawie była jeszcze piłeczka, ale #gangmajdana odpowiednio się nią zajął 🤣 i weź się teraz tłumacz, że tylko na chwilkę spuściłaś zabawki z oczu 😂😂😂”.

Rozenek nie zamierza jednak przejmować się zamieszaniem w swoim domu. Wręcz przeciwnie − cała sytuacja bardzo ją rozbawiła. Zdecydowała się nawet na żartobliwy komentarz, w którym przyznała, że przecież wcale nie jest perfekcyjna, więc nie musi nad wszystkim panować. „A w d.... 💁‍♀️😏😜 w końcu nie jestem perfekcyjna 🤪” − napisała jak zwykle z dystansem do siebie, co doceniły internautki. „No i dobrze ze nie jesteś perfekcyjna bo żadna matka nie jest 😜” − komentują.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy