Małgosia Rozenek nie może oderwać dzieci od elektroniki
fot. instagram/m_rozenek

Małgosia Rozenek nie może oderwać syna od elektroniki. Też macie z tym problem?

Małgosia Rozenek wyznała, że musiała interweniować w sprawie problemów ze starszym synem – Tadeuszem. Ma on problem z nadmiernym korzystaniem z elektroniki. Obecna forma nauczania jeszcze bardziej to potęguje...
Joanna  Biegaj
Małgosia Rozenek nie może oderwać dzieci od elektroniki
fot. instagram/m_rozenek
Ostatnio głośno jest głównie o najmłodszym z synów Gosi Rozenek – małym Henryku. Wiemy, że Henio ząbkował, a także jaka zabawka jest jego ukochaną i wiele innych szczegółów z życia maluszka. Teraz jednak Gosia zwierzyła się ze swoich problemów ze starszym synem - Tadziem. 

Nadużywanie elektroniki

Gosia na swoim Instagramie podzieliła się z fanami rodzinnym problemem. Okazuje się, że jej syn - 10-letni Tadzio ma problem z nadużywaniem elektroniki. Perfekcyjna Pani Domu musiała więc rozwiązać ten problem i odpowiednio zareagować. „Musiałam rozwiązać dramaty związane z Tadkiem i jego używaniem telefonu” - przyznała Gosia. 

Nauczanie zdalne nie sprzyja

Małgosia zaznaczyła, że z racji nauki zdalnej znacznie trudniej jest oderwać jej dzieci od sprzętu elektronicznego: „Przez ten homeschooling, do tej pory się dzieciom mówiło, że 'Nie, komputery nie można' i tak dalej. A teraz spędzają całe dnie i później jest problem, żeby im te komputery zabrać”.

Czy wy również macie taki problem ze swoimi dziećmi? Jak reagujecie?

Źródło: Instagram
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy