Małgosia Rozenek nie może oderwać dzieci od elektroniki
fot. instagram/m_rozenek

Małgosia Rozenek nie może oderwać syna od elektroniki. Też macie z tym problem?

Małgosia Rozenek wyznała, że musiała interweniować w sprawie problemów ze starszym synem – Tadeuszem. Ma on problem z nadmiernym korzystaniem z elektroniki. Obecna forma nauczania jeszcze bardziej to potęguje...
Joanna  Biegaj
Małgosia Rozenek nie może oderwać dzieci od elektroniki
fot. instagram/m_rozenek
Ostatnio głośno jest głównie o najmłodszym z synów Gosi Rozenek – małym Henryku. Wiemy, że Henio ząbkował, a także jaka zabawka jest jego ukochaną i wiele innych szczegółów z życia maluszka. Teraz jednak Gosia zwierzyła się ze swoich problemów ze starszym synem - Tadziem. 

Nadużywanie elektroniki

Gosia na swoim Instagramie podzieliła się z fanami rodzinnym problemem. Okazuje się, że jej syn - 10-letni Tadzio ma problem z nadużywaniem elektroniki. Perfekcyjna Pani Domu musiała więc rozwiązać ten problem i odpowiednio zareagować. „Musiałam rozwiązać dramaty związane z Tadkiem i jego używaniem telefonu” - przyznała Gosia. 

Nauczanie zdalne nie sprzyja

Małgosia zaznaczyła, że z racji nauki zdalnej znacznie trudniej jest oderwać jej dzieci od sprzętu elektronicznego: „Przez ten homeschooling, do tej pory się dzieciom mówiło, że 'Nie, komputery nie można' i tak dalej. A teraz spędzają całe dnie i później jest problem, żeby im te komputery zabrać”.

Czy wy również macie taki problem ze swoimi dziećmi? Jak reagujecie?

Źródło: Instagram
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy