Małgorzata Rozenek będzie pokazywać swoje życie rodzinne
fot. instagram/m_rozenek

Małgosia Rozenek pokaże swoje życie rodzinne w telewizyjnym show! Będziecie oglądać?

Małgosia i Radek Majdan nakręcą rodzinne reality show. Perfekcyjna Pani Domu potwierdziła, że trwają prace nad programem „Cały ten Majdan”. Będzie się działo!
Joanna  Biegaj
Małgorzata Rozenek będzie pokazywać swoje życie rodzinne
fot. instagram/m_rozenek
Małgosia Rozenek chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, zwłaszcza odkąd urodziła małego Henia. Już niedługo będziemy mogli śledzić na bieżąco życie rodzinne Majdanów. Wszystko za sprawą nowego show, które Małgosia porównała do programu o rodzinie Kardashianów. Czy wy chciałybyście pokazywać swoje życie rodzinne?

Trwają przygotowania do programu

Małgosia wyjawiła ostatnio, że trwają prace nad nowym programem. Kobieta bierze jednak pod uwagę, że przez pandemię koronawirusa plany mogą ulec zmianie „Przygotowujemy coś o roboczym tytule "Cały ten Majdan". Jesteśmy w rzeczywistości, że wszystko się zmienia i wszystko zależy od tego, co pandemicznie się wydarzy”.
Redakcja poleca: Mama rekordzistka: Danuta Ulidowicz jest najdłużej pracującą mamą SOS Wiosek Dziecięcych [WIDEO]
W tej historii jest wszystko, co najpiękniejsze w macierzyństwie: miłość, cierpliwość, wyrozumiałość i oddanie. Pani Danuta przez 34 lata tworzyła dom dla 19 dzieci, nie posiadających rodziny. To o niej powstał film "Mistrzyni świata". Zobacz relację z jego prapremiery - to historia z wielokrotnym happy endem.

Nie ma Kardashianów, są Majdanowie

Małgorzata Rozenek format programu, który ma powstać, porównała do show o rodzinie Kardashianów. Na wypowiedź reportera portalu Pudelek.pl, że „Zabrali nam Kardashianów, chcemy Majdanów”, Małgosia przytaknęła z entuzjazmem: „Właśnie o tym mówię”.

Czy wy zgodziłybyście się na pokazywanie swojego życia i całkowite zrezygnowanie z prywatności? Będzie oglądać program? 

Źródło: pudelek.pl

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy