Małgosia Rozenek w helikopterze promuje lumpeks
fot. Instagram

Rozenek promuje lumpeks, siedząc w HELIKOPTERZE. „Plebs ma kupować Pani zużyte ubrania?”

Zawsze modna Małgosia Rozenek postanowiła zareklamować markowy second-hand. Zachęcanie do kupowania używanych rzeczy to pomysł godny pochwały, tylko dlaczego Gosia promuje ideę „less waste”, siedząc w luksusowym helikopterze?
Magdalena Drab
Małgosia Rozenek w helikopterze promuje lumpeks
fot. Instagram
Małgorzata Rozenek to modna i stylowa mama, która wkrótce po urodzeniu trzeciego dziecka wróciła do pracy zawodowej. Jednym z jej zajęć jest także promowanie produktów w mediach społecznościowych. Korzystając z ogromnego zasięgu swoich postów na Instagramie, Gosia chętnie reklamuje przeróżne rzeczy i firmy. Tym razem postawiła na promocję sklepu z używanymi ubraniami znanych marek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie forma tej reklamy: Rozenek opatrzyła bowiem swój wpis zdjęciem... w helikopterze!

Małgosia Rozenek promuje lumpeks w helikopterze

Małgosia Rozenek zachęca obserwatorki do kupowania używanych rzeczy. Jak twierdzi, w obiegu jest już zbyt wiele ubrań, korzystniej i taniej jest więc nabywać rzeczy z drugiej ręki. Gosia zachwala ekologiczne rozwiązania i jednocześnie reklamuje lumpeks z luksusowymi, używanymi ubraniami i akcesoriami takich marek jak Gucci, Burberry, Valentino.

„Staraj się nie kupować nowych rzeczy 💥Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają- to powiem Ci inaczej, to się po prostu nie opłaca 🤷‍♀️ Zanim wejdziesz do sklepu np. po markową torebkę, sprawdź o ile taniej możesz ją kupić z drugiej ręki!” − napisała Rozenek. 

Choć kupowanie w second-handach to słuszna idea, fanki wyśmiały wpis Małgosi Rozenek! Wszystko przez zdjęcie, na którym wystylizowana Gosia siedzi w... helikopterze. Nie dość, że takie tło nie pasuje do ekologicznego przesłania Rozenek, to internautki zwróciły też uwagę na jej liczne, drogie kreacje, w których pokazuje się na Instagramie. 

„Codziennie inna stylizacja, codziennie w innym kolorze dresach, reklama ubrań, projektowanie ubrań itp. a pani mówi żeby kupować mniej 🤣🤣 huahhaha. Dobre”.

Inne obserwatorki pytają, czy Gosia namawia je do kupowania rzeczy, które sama dostaje za darmo od sponsorów: „Czyli Wy, tzw celebrytki, możecie mieć nowe, a my plebs mamy nosić po Was?”.

Rozenek szybko wytłumaczyła się ze swojego wpisu na InstaStories. 

„Zaczynacie robić zarzuty o hipokryzji. Tak nieraz zdarzało mi się kupić rzeczy używane, zdarzało mi się też sprzedawać rzeczy. Jak na przykład szukam torby, to zawsze sprawdzam, bo naprawdę nie mam z tym problemu, że ktoś ponosił 3 razy i teraz ja nie mogę jej nosić”. Małgosia zapewniła też, że takie marki jak Chanel czy Dior nie przekazują jej żadnych prezentów. I dodała, że nigdy nie sprzedaje rzeczy, które sama dostaje za darmo. 

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp. red.]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W obiegu jest już tak dużo rzeczy, że można ubrać naszą populacje kilka razy! Staraj się nie kupować nowych rzeczy 💥Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają- to powiem Ci inaczej, to się po prostu nie opłaca 🤷‍♀️ Zanim wejdziesz do sklepu np. po markową torebkę, sprawdź o ile taniej możesz ją kupić z drugiej ręki! 😁👍 Dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, kupuj markowe rzeczy w miejscach które weryfikują autentyczność sprzedawanych produktów! Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na 𝐰𝐰𝐰.𝐤𝐞𝐞𝐩𝐭𝐡𝐞𝐥𝐚𝐛𝐞𝐥.𝐜𝐨𝐦 Już niedługo będziecie mogły kupić też rzeczy z mojej szafy #swiadomezakupy #ecofriendly

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy