Majdan opiekuje się synkiem
fot. screen/Instagram r_rozenek

Małgosia Rozenek zachwycona: Radzio ma w sobie tyle miłości i troski dla Henia

Małgorzata Rozenek rozpływa się nad swoim mężem Radkiem, jaki z niego wspaniały tata. A wasi partnerzy jak opiekowali się dzieckiem?
Agnieszka Majchrzak
Majdan opiekuje się synkiem
fot. screen/Instagram r_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przeżywają jedne z najpiękniejszych chwil w swoim życiu. Tydzień temu na świat przyszedł ich wyczekany i upragniony synek Henryk, przepełniając rodziców wielką miłością i wdzięcznością. Małgosia, jak każda kobieta w połogu, powoli dochodzi do siebie i sądząc po zdjęciach, które umieszcza na Instagramie, ma ogromne wsparcie w mężu. Radek nosi maleństwo na rękach po karmieniu i wstaje do synka nocą. Ostatni wpis Małgosi nie pozostawia żadnych wątpliwości, a zdjęcia mówią same za siebie!

„Kocham ich bardzo"

„To najszczęśliwszy dzień mojego życia" - napisał na Instagramie dumny tata kilka godzin po narodzinach syna. Od tygodnia dzidziuś Majdanów jest już na świecie, a my dzięki Instagramowi małżeństwa możemy oglądać, jak wyglądają ich pierwsze dni z synkiem. Małgosia to doświadczona mama, a Henio jest jej już trzecim dzieckiem, jednak dla Radka Majdana jest to absolutny debiut w roli ojca takiego maleństwa. Jak myślicie: radzi sobie?

Małgosia pokazała na Instagramie wzruszający kadr, na którym widzimy, jak Radosław Majdan śpi przy swoim synku. Mieli za sobą noc pełną wrażeń. Tata wygląda na lekko zmęczonego, za to synek śpi błogim snem. Widać, że został dobrze ululany. Rozkoszny widok!

„Niedaleko pada jabłko...😂 Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem 😂 ale nie jakoś długo, może dwie godzinki 😜" - napisała dowcipnie Małgosia.

Perfekcyjna przyznała, że powoli mały Henio normuje swój rytm dnia i z trybu nocnego przestawia się na dzienny. „Henio powoli, podkreślam powoli, przechodzi z rytmu ciążowego, kiedy był najbardziej aktywny w nocy, na rytm dzienny 😁 już widzimy światełko w tunelu 💪 szczególnie ja, bo po nakarmieniu tatuś nosi synka aż zaśnie 😁" - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

W dalszej części wpisu celebrytka pokusiła się o pewne wyznanie. „Kocham ich bardzo ❤️ I powiem Wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock'n'rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony" - dodała z uśmiechem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niedaleko pada jabłko...😂 Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem 😂 ale nie jakoś długo, może dwie godzinki 😜 Henio powoli, podkreślam powoli, przechodzi z rytmu ciążowego, kiedy był najbardziej aktywny w nocy, na rytm dzienny😁 już widzimy światełko w tunelu 💪 szczególnie ja, bo po nakarmieniu tatuś nosi synka aż zaśnie 😁kocham ich bardzo ❤️ i powiem Wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock’n rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony 😉 Miłego dnia kochani 😘 #dzidziuśmajdana

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Majdan to tata na medal

Słowa żony nie pozostawiają wątpliwości, że Radosław Majdan od samego początku bardzo mocno zaangażował się w opiekę nad synkiem. To nie tylko wielka pomoc dla żony będącej w połogu, ale ma też to ogromne znaczenie dla powstania więzi taty z dzieckiem, która może tworzyć się od pierwszych chwil życia maleństwa.

„Ten Twój Radziu to rzeczywiście wyjątkowy człowiek, który ma ogrom miłości i troski dla Waszej całej rodziny i generalnie też świata. Szkoda, że niewielu o tym wie a łatwiej ocenić przez pryzmat tatuaży albo bredni z gazet...". „Jejku jaki słodki widok!!! Każda prawdziwa kobieta się wzrusza, kiedy widzi taki widok", „Synuś cały tatuś", „To nie hormony... to miłość, piękny widok". „Super, że się doczekaliście tak pięknej chwili, dużo zdrowia dla Was" - czytamy w komentarzach.

Fanki pochwaliły Majdanów za to, że śpią z dzieckiem, dzięki czemu ich synek cały czas czuje bliskość mamy i taty.

„Panie Radku, szczęście ma pan wymalowane ma twarzy"

Para nie ukrywa maleństwa i od samego jego urodzenia bardzo chętnie pokazuje,  jak wygląda ich synek. Także Radek Majdan zamieścił na swoim Instagramie zdjęcia z małym Heniem. Szczęśliwy tata trzyma synka na swoim ramieniu.

„Moja wielka miłość 💙 Henryk 💙"- wyznał dumny tata.

„Panie Radku, szczęście ma pan wymalowane ma twarzy. Gratulcje". „Dzidzia już ćwiczy łapki żeby móc godnie bronić bramki w reprezentacji Polski😉❤️🍼⚽️🥅" - skomentowano.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja wielka miłość 💙 Henryk 💙#dzidziuśmajdana

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)


Małgosia i Radek przeżywają cudowne i niezapomniane chwile. Może i są bardzo zmęczeni i niewyspani, ale widok ich ukochanego maleństwa z pewnością wynagradza wszystkie te niedogodności. Pewnie niejedna z was wzrusza się, widząc szczęście Majdanów i przypominając sobie swoje pierwsze dni z maleństwem?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy