Tatuaże Małgosi Rozenek
fot. Instagram

Rozenek WYTATUOWAŁA SIĘ, karmiąc piersią!? „Żadna świadoma matka tego nie zrobi!”

Małgosia Rozenek pokazała w sieci zaskakujące zdjęcie z wielkimi tatuażami pokrywającymi jej ramiona. Fani są oburzeni i drżą o zdrowie małego Henia: czy Rozenek wytatuowała się, wciąż karmiąc piersią?
Magdalena Drab
Tatuaże Małgosi Rozenek
fot. Instagram
Małgorzata Rozenek nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Na Instagramie pojawiło się niedawno tajemnicze zdjęcie, na którym Gosia zaprezentowała swoje ramiona pokryte czarnobiałymi tatuażami! „Karmiąca matka i tatuaże, dobre!” − nie kryją niesmaku internauci.

Małgosia Rozenek zrobiła sobie tatuaże w czasie karmienia piersią?

Pod zdjęciem na Instagramie przedstawiającym wytatuowaną Małgosię Rozenek widnieje tylko krótki podpis: „Nowa Ja” − ogłosiła Gosia. Zasugerowała tym samym, że właśnie zdecydowała się pokryć swoje ręce tatuażami, i to od dłoni aż do ramion! Zaintrygowani fani nie patrzą jednak wcale na kontrowersyjne duże wzory tatuaży, ale zwracają uwagę na fakt, że przecież Rozenek prawdopodobnie cały czas karmi piersią synka. 

„Jakby nie patrzeć to stan zapalny dla organizmu plus ewentualne zakażenia, które można dziecku sprzedać”, „Żaden dobry tatuażysta nie zrobi tatuażu matce karmiącej” − piszą obserwatorzy Małgosi, martwiąc się o zdrowie Henia.

Czy karmienie piersią to rzeczywiście przeciwwskazanie do zrobienia tatuażu? Choć oddani fani próbują bronić Małgosi, twierdząc, że nic nie stoi na przeszkodzie, by tatuować skórę w trakcie laktacji, to specjaliści zdecydowanie to odradzają. Farby faktycznie nie przenikną do pokarmu, ale zawsze istnieje ryzyko zakażenia chorobą wirusową (HIV, żółtaczką). Poza tym skóra mamy karmiącej może się trudniej goić, a jeśli wda się infekcja, konieczne może być przyjmowanie leków nieobojętnych dla dziecka karmionego piersią.

Czy Małgosia Rozenek naprawdę podjęła tak lekkomyślną decyzję i zrobiła sobie tatuaże, karmiąc piersią? Wszystkich oburzonych uspokajamy: wilki na ramionach Rozenek to prawdopodobnie zmywalne, nieprawdziwe tatuaże, a cały look Małgosi to, jak przytomnie podejrzewają internauci, stylizacja do jej najnowszej roli w filmie Patryka Vegi. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Me ✌️ #somethingbigisgoingtohappen #girlwiththewolftattoo

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)Zobacz też:
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy