mali szefowie kuchni
fot. materiały prasowe

A może to właśnie twoje dziecko zostanie sławnym szefem kuchni?

Jesteś mamą małego miłośnika kuchni i sama lubisz gotować? Mamy dla ciebie smaczną lekturę!
mali szefowie kuchni
fot. materiały prasowe
Gotujesz wspólnie z dzieckiem, a maluch wprost uwielbia pomagać ci w kuchni? Może w przyszłości zostanie sławnym szefem kuchni? Zanim to się stanie, możesz wspólnie z maluchem poćwiczyć kulinarny kunszt przy nowej książce „Mali szefowie kuchni”. 

Gotowanie dla małych i dużych

Mali szefowie kuchni” to książka zawierająca ponad 50 przepisów specjalnie przygotowanych i skierowanych do młodych ludzi, którzy odkryli w sobie chęć do gotowania i poznawania trudnej sztuki kulinarnej. Wybrane przepisy mają inspirować, budzić zainteresowanie adeptów sztuki kulinarnej do poszukiwania nowych smaków i tworzenia autorskich przepisów. Wyjątkową częścią książki jest reportaż z wyjazdu do Londynu, gdzie początkujący kucharze wraz z szefem Josephem poznali kilka najważniejszych miejsc na gastronomicznej mapie Londynu. Swoją książką Joseph Seeletso zachęca do eksperymentowania w kuchni i gotowania w gronie rodzinnym.

Książka została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej możesz skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych.
A tutaj próbka tego, co znajdzieciesz w książce "Mali szefowie kuchni":"Mali szefowie kuchni" to idealny prezent pod choinkę dla małych i dużych smakoszy.

Książkę możesz kupić na HitSalonik.pl
Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy