"Małomiasteczkowy Cover Ciążowy" dziewczyn z Mama Lama
fot. MamaLama/screen Youtube

"Małomiasteczkowy" w wersji ciążowej! To już jest hit wśród przyszłych mam

„Wielkoformatowa ja, (…) wielkoformatowa twarz, roluje mi się druga broda…”. Dziewczyny z kanału na Youtube Mama Lama nagrały prawdziwy hit. Czy już go słyszałaś?
Milena Oszczepalińska
"Małomiasteczkowy Cover Ciążowy" dziewczyn z Mama Lama
fot. MamaLama/screen Youtube
Kanał Mama Lama rozwija się bardzo prężnie. Obecnie ma już ponad 41 tysięcy subskrypcji. Prowadzące go Ania i Ola dokładają wszelkich starań, by być dla użytkowników źródłem wielu radości, wzruszeń, ale też inspiracji. Dziewczyny oprócz tego, że dzielą się na kanale swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa, od czasu do czasu wrzucają też własne aranżacje piosenek. Tym razem z okazji 100. odcinka i jednocześnie uzyskania 40 tysięcy subskrypcji opublikowały cover utworu „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło. Jeśli jesteś w ciąży, musisz go posłuchać. Ostrzegamy, będziesz go śpiewać codziennie przez najbliższe miesiące!

„Dawid, czy ty to widzisz?! Laski rozwaliły system!”

Ciążowy cover dziewczyn z Mama Lama zachwycił internautów. Pod utworem posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Użytkownicy pisali: „Dziewczyny wasz program zachęca do macierzyństwa bardziej niż 500+”, „Hymn ciężarnych w 2019”, „O rany, popłakałam się jak głupia”. Faktycznie tekst covera trafia do każdej ciężarnej jak mało który. Jest bardzo prawdziwy, ale i przezabawny. Przyszła mama, słuchając go, nie tylko może się z nim utożsamić, ale też pośmiać się z tego wyjątkowego stanu, w jakim się znajduje. Zresztą, posłuchajcie sami:


Zobacz też: Zareklamowali ojcostwo po mistrzowsku! Uroczy spot

Subskrybentów kanału Mama Lama może zainteresować też fakt, że „Małomiasteczkowy Cover Ciążowy” dodatkowo jest manifestem Oli o jej trzeciej ciąży. Gratulujemy przyszłej mamie, a obu dziewczynom życzymy jeszcze więcej tak genialnych pomysłów.

Ciekawe, co na temat tego covera uważa sam Dawid Podsiadło. A wam jak się podoba?

Źródło: Youtube [content:0_26146,0_26592,8_1715,0_25880:CMNews]
Zobacz też:
Redakcja poleca: Niepokojące objawy w ciąży - wideo
Jakich dolegliwości w ciąży nie można lekceważyć? Wyjaśnia ginekolog.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy