GRY
 
 

Malowanie na Ekranie - Poranki filmowe w Kinie Alchemia

30.09.2012r., godz.11:00 Kino Alchemia zaprasza dzieci na seans filmowy, warsztaty plastyczne i konkurs z nagrodami książkowymi.

kino alchemia
Bilety 15 zł/osoba 

Fantastyczny sklep z kwiatami
animacja lalkowa, reż. Paweł Partyka, Polska 2001
Filmowa opowieść o sklepie z kwiatami, który wieczorową porą, po wyjściu sprzedawcy, ożywa w magiczny sposób. Szpulki drutu rozwijają się, wiją w powietrzu i splatają w figurki mężczyzn i kobiet. Te stroją się w płatki kolorowych kwiatów, a kiedy wszystkie są już odpowiednio ubrane, rozpoczyna się bal.

Len
animacja malarska, reż. J. Jasińska- Koronkiewicz, Polska 2005
Ekranizacja opowieści Hansa Christiana Andersena pt. Len, to piękny, poetycki i niezwykle subtelny obraz filmowy dla dzieci o radości poznawania świata i siebie samego, o trudnej sztuce akceptacji życia we wszystkich jego przejawach.

Po seansie zapraszamy na warsztaty i wspólne tworzenie kolorowych kwiatów z drutu i krepiny inspirowanych oglądanymi animacjami. Każde z dzieci tworzy swój kwiat, z których układamy wspólny bukiet. Po zajęciach każde dziecko może zabrać swój kwiat do domu.

W trakcie zajęć przewidzieliśmy zabawy, rebusy i konkurs z nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Kino Alchemia
ul. Jezuicka 4 Warszawa,
Stare Miasto
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj