złodzieje polują na matki
fot. Instagram/bakufamily, adobe stock

Malwina Bakalarz z Bakusiowo.pl ostrzega: ​„ZŁODZIEJE POLUJĄ NA MATKI”

Malwina Bakalarz padła ostatnio ofiarą złodzieja. W swojej relacji na Instagramie opowiedziała ze szczegółami, w jaki sposób doszło do tego zdarzenia. Drogie mamy, miejcie się na baczności!
Joanna  Biegaj
złodzieje polują na matki
fot. Instagram/bakufamily, adobe stock
Malwina Bakalarz z Bakusiowo.pl ostrzega wszystkie mamy przed złodziejami. Przedstawiła schemat złodzieja, który poluje na matki. Blogerka opowiedziała, że wyszła z samochodu jedynie na kilka minut. Nawet w tak krótkim czasie złodziejowi udało się włamać do jej samochodu.
„Złodziej poluje na matki, które z racji tego, że są z dziećmi, podjeżdżają blisko wejścia na plac zabaw. Nie było mnie 5 minut. Stałam kilka metrów od samochodu. Chciałam tylko bezpiecznie przetransportować dzieci do »kulek«”- powiedziała blogerka.

Jak działa złodziej?

Malwina Bakalarz opisała, jak złodzieje bez trudu włamują się do samochodu: „Złodziej otwiera samochody bez problemu, łapiąc sygnał z naszych kluczyków. Otworzył samochód mojej koleżanki i mój. Niestety z mojego miał co ukraść, bo miałam za chwilę do niego wrócić. A żeby mi telefon nie wypadł z kieszeni, zostawiłam go w środku. No... to sobie o telefon zadbałam”.
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak być idealną mamą
Psycholog Adriana Klos radzi jak być mamą idealną, nie tracąc przy tym możliwości spełniania swoich marzeń.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy