Malwina Bakalarz planuje trzecie dziecko
fot. Instagram/bakufamily

Malwina Bakalarz z Bakusiowo.pl planuje TRZECIE DZIECKO (mimo wielu trudności!)

Malwina Bakalarz z Bakusiowo.pl jest już mamą dwójki maluchów: Milenki i Mateusza. Teraz blogerka zdradziła, że chce mieć trzecie dziecko: „Bardzo, z dnia na dzień coraz bardziej, chcę trzecie dziecko”.
Joanna  Biegaj
Malwina Bakalarz planuje trzecie dziecko
fot. Instagram/bakufamily
Malwina Bakalarz wyznała, że mimo wielu przeciwności marzy o trzecim dziecku: „Może i to nie jest rozsądne przy naszym trybie życia, ale ja wierzę w to, że dziecko jest takim błogosławieństwem, że kiedy się już pojawia, to znaczy, że ma przynieść tylko dobro w naszym życiu”.

Brak czasu i... trzecie dziecko?

Mama dwóch maluchów na swoim blogu zamieściła wpis, w którym opowiedziała o braku czasu, nadmiarze obowiązków i... chęci posiadania trzeciego dziecka.

„Jak miałyby wyglądać plany zdjęciowe, kiedy nogi i kręgosłup wysiadają mi i bez ciąży, po dziesiątej godzinie odgrywania scen na stojaka? No i mniej czasu dla pozostałej dwójki. Bo jednak czas dla dzieci musiałabym dzielić na trzy, a nie na dwa. A gdzie w tym wszystkim czas dla małżeństwa, którego i tak nie mamy za wiele. No i te dziwne czasy, w których przyszło nam funkcjonować i raczej nie planują się skończyć… Serio… trzecie dziecko?” – napisała Malwina Bakalarz.

Dodała także, że teraz „po 7 latach kompleksów i tęsknot za ulubionymi jeansami” udało jej się schudnąć. W teorii to również powinno ją zniechęcać do trzeciej ciąży. W praktyce jednak wcale tak nie jest. 

Kiedy kolejne dziecko?

Wiemy już, że blogerka marzy o trzecim dziecku, teraz pojawia się pytanie: „Kiedy planuje ciążę?”. Malwina Bakalarz wyjawiła, kiedy jej zdaniem byłby idealny czas:

„Najlepszym, totalnie idealnym scenariuszem byłoby zajście w ciążę zaraz po wprowadzeniu się do nowego domu. No dobra, jeszcze z rok starań w nowej sypialni może niech będzie. Czyli… trzecie dziecko na przestrzeni 3 najbliższych lat. Mati miałby wtedy już 10! Milenka 6… Idealnie na odmłodzenie się… na starość”, żartowała.

Bezbłędne macierzyństwo?

„Otóż u mnie z tym trzecim dzieckiem jest trochę tak jak z kolejnym domem. Chciałabym podejść do tego egzaminu kolejny raz i tym razem nie popełnić błędów z poprzedniego. Widzisz… ja nie potrafię sobie wydarować tego, że nie udało mi się karmić piersią tyle, ile zakładałam. Z Matim jakoś sobie to wybaczyłam (po dłuuuugim czasie). Tak jak w ciąży, tak jak przy porodzie, tak i w temacie karmienia piersią, byłam KOMPLETNIE ZIELONA”.

Blogerka zdradziła, że prawdziwą wiedzę zdobyła podczas prowadzenia bloga, rozmów z czytelniczkami, wymiany zdań z innymi mamami.
 

Źródło: bakusiowo.pl

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy