Malwina Bakalarz z Bakusiowo.pl marzy o porodzie naturalnym
fot. Instagram/bakufamily

Malwina Bakalarz z Bakusiowo.pl zdradziła, o jakim porodzie marzy przy trzecim dziecku

Malwina Bakalarz, autorka bloga Bakusiowo.pl, w swoim ostatnim wpisie wyjawiła, że z dnia na dzień coraz bardziej marzy o kolejnym dziecku. Ma nadzieję, że uniknie błędów, które popełniła przy starszych dzieciach. Blogerka zdradziła także, w jaki sposób chciałaby urodzić kolejnego maluszka.
Joanna  Biegaj
Malwina Bakalarz z Bakusiowo.pl marzy o porodzie naturalnym
fot. Instagram/bakufamily
Malwina Bakalarz z Bakusiowo.pl wyznała ostatnio, że marzy o trzecim dziecku. Choć na razie są to jedynie pragnienia, blogerka już wie, co chciałaby zmienić lub poprawić w wychowaniu kolejnego malucha. Ma także jasno sprecyzowane plany dotyczące tego, kiedy kolejny potomek miałby przyjść na świat, a także... w jaki sposób. Jej marzeniem jest poród naturalny.

Uniknięcie cesarki

Blogerka w bardzo nieśmiały sposób podzieliła się swoim marzeniem w kwestii trzeciego porodu. Młoda mama wyznała, że chciałaby uniknąć cesarskiego cięcia, chociaż poprzednie dwie ciąży skończyły się właśnie cesarką: „Rekonwalescencja po cesarce to nie jest nic fajnego. Blizna, rozcinanie tylu powłok. To poważna operacja, której wolałabym uniknąć”.

Obawy przed porodem naturalnym

Blogerka przyznała, że ma pewne obawy związane z porodem naturalnym. Nie zmienia to jednak faktu, że ma nadzieję, że uda jej się uniknąć cesarki.

„Mam obawy co do bezpieczeństwa porodu naturalnego dla dziecka właśnie ze względu na moje przypadłości w dwóch poprzednich ciążach (chyba u nas to rodzinne w ogóle), ale tak sobie myślę, że skoro wymodliłam sobie Milenkę, to może i z naturalnym porodem się uda” – napisała na swoim blogu.
 

Źródło: bakusiowo.pl

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak wygląda sala porodowa - film
Zwiedzamy porodówkę razem z położną - zobacz, jak wygląda łóżko porodowe, worek sako i kącik noworodkowy.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy