fot. Fotolia.pl

Awantura o zbyt mały brzuch modelki 10 dni przed porodem

Mały ciążowy brzuszek top modelki sprawił, że w sieci wybuchła prawdziwa wrzawa. W social mediach aż kipi od komentarzy. Jedni krytykują celebrytkę za nadmierną dbałość o figurę a inni stoją za nią murem. A wy po której stronie jesteście?
Aneta Grinberg
fot. Fotolia.pl

Znana 30-letnia kostorykańska top modelka Sarah Stage za 10 dni zostanie mamą. Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach i obfotografuje swój ciążowy brzuszek niemal każdego dnia. Za ten umięśniony, mały brzuch odpowiadają podobno mordercze diety, mnóstwo wyrzeczeń i ostre treningi.
Zdjęcia modelki na którym prezentuje bardzo mały brzuch w 9. miesiącu ciąży wywołały prawdziwą burzę komentarzy w sieci.

Znaczna grupa kobiet zazdrości i gratuluje modelce tak fantastycznej figury w ciąży. Wiele kobiet identyfikowało się z celebrytką. Pisały, że w ciąży nie przytyły znacznie i cieszyły się małym brzuszkiem uważając to za atut, który nie przeszkadzał im "zakładać swobodnie skarpetek".  

Niektórzy  internauci pisali, że są przerażeni wyglądem modelki. Twierdzą, że jej brzuch jest za mały i że kobieta  naraża życie swojego nienarodzonego dziecka nadmiernie dbając o swoją figurę. „ Ja po obfitym obiedzie mam taki brzuch” – komentują. Wielu internautek figurę Saryh ocenia jako skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie.

Tak wyglądał brzuch top modelki na początku 9. miesiąca ciąży.

 

He is growing so much! 🐼 WHITE BIKINI 👙from @dollswimwear 👙#37weeks 🍼

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🍔SARAH STAGE🍔 (@sarahstage)A tak wygląda ciążowy brzuszek top  modelki 10 dni przed terminem porodu.
 
 

10 days until we meet 💞 #BabyJames

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🍔SARAH STAGE🍔 (@sarahstage)Zobacz jak figurę modelki komentują fani  Babyonline.pl na facebooku miesiąc temu.
A ty co o tym sądzisz? Czy widzisz coś złego w tak małym brzuchu pod koniec ciąży?

Polecamy: Czy płaski brzuch w ciąży świadczy o złym rozwoju dziecka?
Redakcja poleca: Wielkość i kształt brzucha w ciąży - film
Czy brzuch w ciąży może być za mały albo za duży? Od czego zależy i o czym świadczy kształt ciążowego brzucha?
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy