Książka Mały Książę dla najmłodszych - okładka
fot. materiały prasowe

Mały Książę teraz także dla najmłodszych!

Tego bohatera nie trzeba nikomu przedstawiać. Znają go dzieci i dorośli na całym świecie. Mały Książę powraca, teraz także w wersji dla najmłodszych.
Książka Mały Książę dla najmłodszych - okładka
fot. materiały prasowe
Jeśli do tej pory wydawało ci się, że twoja pociecha jest jeszcze za mała, żeby w pełni zrozumieć przesłanie książki „Mały Książę”, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Teraz „Mały Książę” jest dostępny także w wersji dla najmłodszych. Opowieść została przygotowana specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach, bo na tę ponadczasową historię z pięknymi klasycznymi ilustracjami nigdy nie jest za wcześnie!
A oprócz czerpania przyjemności z lektury, dzięki 4 specjalnym wydaniom tej książki twoje dziecko będzie mogło poznać literki, cyferki, nauczyć się dobrych manier, a także pomoże zasnąć.

Mały Książę uczy dzieci przez zabawę

Mały Książę zaprasza do wspólnego poznawania świata. Dzięki 4 różnym wydaniom przygotowanym specjalnie dla najmłodszych dzieci, maluchy mogą w łatwy i przyjemny sposób nauczyć się nowych rzeczy.
  • Mały Książę uczy literek w tej publikacji Mały Książę w kilku prostych, ale mądrych wskazówkach uczy najmłodsze dzieci alfabetu. Dzięki takim lekcjom pobieranym od samego bohatera, twoje dziecko z pewnością już wkrótce będzie mogło samo przeczytać swoją ulubioną książkę.
  • Mały Książę uczy cyferek -  dzięki tej książce twoje dziecko szybko i bez stresu pozna cyferki i nauczy się liczyć do 10.
  • Mały Książę na dobranoc - to propozycja dla wszystkich rodziców, których dzieci nie mogą zasnąć. Ta wyjątkowa książka zawiera techniki szybkiego zasypiania opracowane przez psychologa. Czytaj tekst zgodnie ze wskazówkami, a twoje dziecko odpręży się i bez problemu uśnie. Do książki dołączono relaksującą kołysankę oraz audiobook do pobrania w wykonaniu Anny Cieślak (znanej z roli filmowej Róży).


  • Mały Książę uczy dobrych manier – „Dzień dobry, proszę, dziękuję, przepraszam – to słowa klucze, które otwierają wszystkie drzwi” – uważa Mały Książę – dlatego warto je znać. Dzięki Małemu Księciu, twoje dziecko dowie się, w jakich sytuacjach trzeba używać tych magicznych słów i że bycie uprzejmym dla innych, jest bardzo ważne w życiu. Ta książka to niespodzianka dla wszystkich czytelniczek magazynu "Mamo, to Ja", ponieważ nie znajdziecie jej w księgarniach, a będziecie mogli kupić wyłącznie z numerem 7. magazynu "Mamo, to Ja" - na rynku już 7 czerwca! My już nie możemy się doczekać, a Wy?
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy