GRY
 
 

Mały opiekun psa

14-05-2011r. o godz. 12:00 zapraszamy na warsztaty z serii Zajęcia z pieskami.

logo
fot. tamika.pl
Kurs dla dzieci, które maja psa lub bardzo chciałyby go mieć. Na zajęciach dzieci nauczą się obowiązków, które będą ich obowiązywać kiedy w domu pojawi się pies. Jak włączyć dziecko w wychowywanie i opiekę nad psem? Rodzice przekonają się, że część pracy z psem mogą spokojnie powierzyć dziecku. Nauka karmienia, czyszczenie ząbków, wspólne spacery i wizyty u weterynarza, czesanie i zabawa z psem, a także dziecięce pogaduszki o higienie i czystości naszych sierściaków – to wszystko i o wiele więcej.

Opowiemy sobie o różnych psach aby dowiedzieć się, który pies najlepiej pasowałby do waszej rodziny. Dzieci wychowywane z psami są bardziej towarzyskie i grzeczniejsze. Jednak aby pies cieszył całą rodzinę potrzeba podziału obowiązków – na warsztatach rodzice dowiedzą się na co wolno pozwolić dziecku, a co powinni wykonywać sami. Dzieci nauczą się odróżniać bezpieczne zabawki dla psów, od tych niebezpiecznych. Poznają skład karm i naucza się wybierać to co najlepsze dla psa.

Po zakończeniu warsztatów każde dziecko dostanie dyplom młodszego odpowiedzialnego opiekuna. Warsztaty poprowadzi psi psycholog Monika Gorbaczyńska wraz ze swoimi psimi asystentkami  suczkami rasy beagle o imieniu Kendi i Koko, które maja doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 4 lat.
Zadzwoń do nas i zapisz się ;-) Możesz dokonać rezerwacji również: na miejscu w lokalu telefonicznie pod numerem: 502 395 627 lub 515 185 059, mailowo: rezerwacje@tamika.pl

Wstęp : 25 PLN 
Warunkiem rezerwacji jest przedpłata, na konto: 61 2490 0005 0000 4510 9850 5850 lub bezpośrednio w placówce, kartą lub gotówką. Prosimy w tytule podać nazwę zajęć. TAMIKA - Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych ul. Wolska 44 01-187 Warszawa

więcej»
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj