GRY
 
 

Małżeństwo od lat starające się o dziecko, zrobiło niezwykłą niespodziankę rodzinie!

Lacey i Banks Farris o tę magiczną chwilę przedstawienia swojego dziecka rodzinie, walczyli wytrwale kilka lat. Czy im się  udało?

fot. Fotolia
Niezwykłe chwile wzruszenia przeżywamy oglądając filmik, który nagrał Banks. Razem ze swoją żoną postanowił odwiedzić najbliższą rodzinę i znajomych, prezentując im naprawdę wyjątkową niespodziankę. 

Długa walka o cud...

Lacey przez 2 lata po ślubie  nie mogła zajść w ciążę. Kiedy w końcu jej się udało... straciła dziecko w 20.tygodniu ciąży. Jej bliscy byli bardzo zasmuceni i razem z nią przeżywali stratę długo wyczekiwanego dziecka. Małżeństwo w końcu postanowiło, że zaadoptuje jakieś maleństwo. Wszyscy trzymali kciuki by tym razem udało się im stworzyć pełną rodzinę. Niestety, kobieta która miała urodzić dla nich dziecko, w ostatniej chwili się wycofała. 

Kiedy więc zaczęli starania o kolejne dziecko z adopcji, postanowili zatrzymać to w tajemnicy. Nie chcieli robić nikomu nadziei, biorąc całe poczucie porażki na własne barki.  Tym razem udało im się! O wspaniałej nowinie, postanowili powiedzieć  bliskim w czasie odwiedzin.
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!
Puk, puk...jest tam ktoś?

Gdy rodzina, znajomi i przyjaciele, ujrzeli Lacey z niemowlęciem na rękach, nie kryli szczęścia, wzruszenia i szoku! Wszystkie te cudowne reakcje sfilmował Banks, a filmik będzie na pewno niezwykłym prezentem dla ich dzidziusia. Widać na twarzach sfilmowanych osób, jak bardzo cieszą się szczęściem małżeństwa i z jaką miłością przyjęli nowego członka rodziny.

A Ty znasz równie urocze historie? Pisz w komentarzach.

Zapoznaj się także: Czy powiedzieć dziecku o adopcji?

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj