GRY
 
 

Mam czas - Salon & Day Spa ESCAPE

„Mam czas”, to pierwsze spotkanie z przygotowywanego cyklu spotkań dla aktywnych mam. „Mam czas” odbędzie się dnia 29 listopada 2011 w Salon & Day Spa Escape przy ul. Limanowskiego 11 w Warszawie.

MAM CZAS, Salon & Day Spa ESCAPE,  ul. Limanowskiego 11 „S”
29.11.2011, godz. 15.00 – 19.00


Tym razem zapraszamy do udziału w spotkaniu aktywne mamy. W ciągłym biegu, zajęte domem i dziećmi kobiety często nie mają czasu na chwilę oddechu i zadbanie o siebie, o własny nastrój. Na naszym spotkaniu zaprezentujemy paniom ciekawe rozwiązania, propozycje firm, które pomagają kobietom – mamom, w korzystaniu z udogodnień jakie są dostępne na rynku, a przygotowane zostały także, a może przede wszystkim, z myślą o nich.

Zadbajmy o nasz czas, zadbajmy o czas dla siebie, pomimo mnóstwa obowiązków jakie mamy każdego dnia!
Dla mam przygotowaliśmy ciekawy program wydarzenia, który zachęca do spędzenia czasu z nami.

Czym jest czas , jak zatrzymać go, abyśmy nie odczuwały przygnębienia z powodu tego, że coś nas ominęło, czegoś nie zrobiłyśmy, znowu zapomniałyśmy o sobie, a na koniec dnia nie mamy już siły na nic? Często zadajemy sobie pytanie, czemu doba trwa tylko 24 godziny?
Uczestniczki spotkania będą miały okazję porozmawiać ze specjalistami Salonu Escape o urodzie, zdrowiu skóry, jej codziennej pielęgnacji. Będą mogły poddać się konsultacji i zabiegom przygotowanym przez Salon specjalnie na tę okazję. Konrad Janiszewski z salonu JaFryzjer pomoże paniom w kwestii zadbania o włosy, które szczególnie po okresie ciąży i karmienia są osłabione. Pokaże jak sobie poradzić z niesfornymi „lokami” w domowym zaciszu, jak je poskromić i wystylizować w krótkim czasie. Makijażystki Salonu Escape przeprowadzą krótkie szkolenie na temat szybkiego i doskonałego makijażu. Zaprezentujemy również sposób na zdrowe opalanie bez wychodzenia z domu, który zaprezentuje SunSpa24.

Nie zabraknie specjalistów zajmujących się naszą codzienną dietą. Panie będą mogły porozmawiać z dietetyczką, która współpracuje z menudomowe.pl i przygotowuje zdrowe zestawienia produktów najwyższej jakości, które to można zamówić z dostawą do domu, a następnie zgodnie z przepisem przygotowanym prze gwiazdę TVN Annę Starmach przygotować wspólnie z najbliższymi.

MAM CZAS czyli szukanie nowych inspiracji i trendów:
1. Stylizacja fryzur – Konrad Janiszewski, właściciel salonu Jafryzjer, mistrz cięć i splotów. Uczestniczki będą miały okazję poradzić się w kwestiach dotyczących swych fryzur, pielęgnacji włosów i ewentualnych zmian.
2. Piękno w nas – Agata Szczerbetka i specjaliści z Salon & Day Spa doradzą jakim zabiegom poddawać skórę twarzy, jak najprościej zatrzymać czas, natomiast Olimpia Hanspol, właścicielka Sunspa24.pl powie prawdę o tym jak błyskawicznie i przede wszystkim bezpiecznie opalić swe ciało... w 10 minut ! Uzupełnieniem tej odsłony spotkania będą porady makijażystek.
3. Zdrowo, smacznie, wygodnie – mgr Katarzyna Błażejewska oraz Michał Pawlik z menudomowe.pl  odpowiedzą na pytania dotyczące codziennej diety dla całej rodziny. Przedstawią propozycje potraw do wykonania samemu z produktów dostarczonych do domu przez menudomowe.pl, z przepisów przygotowanych przez gwiazdę TVN Annę Starmach.
4. Art Deco – Katarzyna Szczepańska przedstawi pomysły na to jak wykorzystać przestrzeń w pokoju dla dziecka, na co szczególnie zwracać uwagę. Z każdą chętna mamą porozmawia indywidualnie o pomysłach na projekt.
5. Magia tantrycznych kochanek – Wioletta Ewa Tuchowska odpowie co się kryje pod takim ciekawym tytułem. Jak wyzwolić w sobie cudownie szczęśliwą partnerkę, kochankę, matkę? Uczestniczki spotkania będą mogły dowiedzieć się więcej o tej starej, ale na nowo odkrywanej technice  miłości.
6. Badam się więc mam pewność – Małgorzata Rejent i Dorota Ołowska – Goście Specjalni spotkania „Mam czas” przedstawią program profilaktycznego badania piersi i przeprowadzania badań cytologicznych. Oprócz samej nauki uczestniczki będą mogły indywidualnie porozmawiać na ważne tematy dotyczące zdrowia kobiety i badań.

Spotkanie „Mam czas” to propozycja dla wszystkich tych, gotowych wyruszyć na poszukiwanie niebanalnych rozwiązań zatrzymania czasu, ułatwień jakie są dostępne na rynku, a które przygotowane zostały z myślą o kobietach zabieganych, wysoko ceniących oszczędność czasu. Zapraszamy do rejestracji zgłoszenia na adres mamczas@ma-house.pl. Koszt uczestnictwa wynosi 25 PLN i obejmuje udział w całości wydarzenia, w tym indywidualnych konsultacjach.

MAM CZAS
wtorek, 29 listopada 2011, Warszawa, Salon & Day Spa ESCAPE, ul. Limanowskiego 11 „S”
15.00-15.30 - Rejestracja uczestniczek, powitanie
15.30-19.00 – Mam czas


Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj