GRY
 
 

Dlaczego mamom nie udaje się NIC ZROBIĆ?

Koniecznie pokaż ten film swojemu mężczyźnie, żeby raz na zawsze wyjaśnić mu CO TY ROBISZ CAŁYMI DNIAMI, skoro siedzisz w domu z dzieckiem? Gwarantujemy, że wkroczycie w Nowy Rok w lepszych nastrojach i z mniejszym ciśnieniem, żeby było idealnie! To co, oglądamy?

mama dzieci i bałagan
fot. fotolia.com
Sto razy dziennie zamiatasz, zbierasz z podłogi zabawki, składasz maleńkie ubranka i wycierasz umorusaną buzię, a twój dom wciąż wygląda, jak po przejściu huraganu? Znamy to. Jeżeli zajmujesz się małym dzieckiem i kiedykolwiek miałaś wyrzuty sumienia, że "znowu nie udało się czegoś zrobić", masz okazję przyjrzeć się samej sobie z boku i... może trochę sobie odpuścić?

Usiądź wygodnie i przez 1,5 minuty nie zadręczaj się tym, że czeka na ciebie jakiś kolejny domowy obowiązek. Po obejrzeniu tego klipu zrozumiesz wreszcie, DLACZEGO ZNOWU NIE UDAŁO CI SIĘ TEGO WSZYSTKIEGO OGARNĄĆ. Aha, i koniecznie pokaż ten film swojemu mężczyźnie. 

 
Redakcja poleca: Rodzice na zajęciach dzieci - co dają mamom? Film
Co zajęcia dla dzieci dają mamom? Szereg korzyści! Mamy mają okazję do wyjścia z domu, a z zajęć czerpią pomysły na jeszcze fajniejsze zabawy ze swoimi dziećmi. Zobacz, co rodzice robią na zajęciach dla dwulatków!

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj