Mama Europejka, tata Afrykańczyk. Ich córka jest nieziemsko piękna
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl

Mama Europejka, tata Afroamerykanin. Ich córka Ayla Emilia jest nieziemsko piękna!

Mama małej Ayli Emilii pochodzi z Finlandii, a tata jest Afroamerykaninem. Dzięki niezwykłym genom dziewczynka może pochwalić się oryginalną urodą. Nic dziwnego, że zainteresował się nią świat mody!
Sylwia Arlak
Mama Europejka, tata Afrykańczyk. Ich córka jest nieziemsko piękna
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Ayla Emilia urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Po pochodzącej z Finlandii mamie odziedziczyła blond włosy i błękitne oczy. Po tacie, który jest Afroamerykaninem, ciemniejszą skórę i loki. Dzięki nietypowym genom dziewczynka wygląda jak prawdziwa laleczka!

Mieszanka niezwykłych genów

Odkąd przyszła na świat, dumni rodzice chwalą się nią w Internecie. Trzy lata temu założyli jej nawet konto na Instagramie, gdzie regularnie zamieszczają jej urocze zdjęcia. Ayla Emilia skradła serca nie tylko tysiącom internautów. Coraz bardziej interesują się nią też świat mody.
 

Trudno się dziwić. Tak oryginalna uroda nie mogła przejść niezauważona. Rodzice dziewczynki przyznają, że szczególną uwagę przyciągają jej włosy. Mało która dziewczynka może pochwalić się jasnym blondem na mocno poskręcanych, afroamerykańskich lokach. Co ciekawe, podobno włosy dziewczynki zmieniają swoja grubość w zależności od pory roku. 

Dziewczynka ma zaledwie pięć lat, a już pojawiła się w kilku dużych kampaniach reklamowych. Jej rodzice uważają jednak, że jest zdecydowanie za wcześnie na karierę w show-biznesie i konsekwentnie odrzucają część propozycji. Mimo to nie pozwalają się córce nudzić. Mała Ayla chodzi na balet, gimnastykę i uczy się kilku języków obcych. 
 

Z takim przygotowaniem i z taką urodę ma szansę podbić świat!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Mama rekordzistka: Danuta Ulidowicz jest najdłużej pracującą mamą SOS Wiosek Dziecięcych [WIDEO]
W tej historii jest wszystko, co najpiękniejsze w macierzyństwie: miłość, cierpliwość, wyrozumiałość i oddanie. Pani Danuta przez 34 lata tworzyła dom dla 19 dzieci, nie posiadających rodziny. To o niej powstał film "Mistrzyni świata". Zobacz relację z jego prapremiery - to historia z wielokrotnym happy endem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy