GRY
 
 

Mama-gwiazda

Dla mam z pierwszych stron gazet, tak samo jak dla tych zwykłych, narodziny dziecka to najważniejszy moment w życiu.Dla mam z pierwszych stron gazet, tak samo jak dla tych zwykłych, narodziny dziecka to najważniejszy moment w życiu.Marcia Cross
Jakiś czas temu 44-letnia gwiazda serialu „Gotowe na wszystko” porównała ciążę w dojrzałym wieku do cudu i była gotowa na wszystko, by ów cud stał się jej udziałem. Udało się dzięki zapłodnieniu in vitro i w lutym razem z mężem Tomem Mahoneyem cieszyła się z narodzin Eden i Savannah.

Tori Spelling
Kiedy dwa miesiące temu była gwiazda serialu „Beverly Hills 90 210” urodziła synka Liama, w swoim internetowym blogu napisała, że macierzyństwo jest wspaniałe i nigdy nie czuła się tak szczęśliwa. Sen z powiek spędza jej tylko 20 dodatkowych kilogramów...

Joanna Pierzak
Kiedy malutka Antonina Helena pojawiła się w życiu gwiazdy „Złotopolskich” Joanny Pierzak, aktorka stwierdziła, że macierzyństwo dodało jej skrzydeł. Dziewczynką uwielbia też zajmować się jej tata, Paweł Orleański, gospodarz kilku programów w stacji TV 4. Podobno godzinami może nosić ją na rękach i przytulać, kupuje jej też najdroższe płyny do kąpieli i kremy. W końcu córeczki są zawsze tatusia...

Najseksowniejsza mama – Kate Hudson
O tym, że aktorka Kate Hudson jest znakomitą mamą, czułą i oddaną, wiedzą w Hollywood od dawna. 27-letnia gwiazda znakomicie poradziła sobie, gdy legło w gruzach jej małżeństwo i zaczęła sama wychowywać synka Rydera Russela.
Ale tytułem najseksowniejszej mamy na świecie Kate cieszy się dopiero od miesiąca. Przyznała go jej słynna amerykańska firma bieliźniarska „Victoria’s Secret”, a tam na pewno się na tym znają!

Dorota Chotecka
Pamiętana z „Miodowych lat” Dorota Chotecka i oglądany ostatnio w „M jak miłość” Radosław Pazura o role rodziców zabiegali od dawna. Ich córeczka przyszła na świat w styczniu, a już trzy miesiące później dzielnie zniosła polewanie wodą podczas chrztu, który odbył się w lany poniedziałek u sióstr klarysek w podwarszawskim Brwinowie. Dziewczynka otrzymała imię Klara Maria i na pierwszy rzut oka widać, że rozkochała w sobie całą rodzinę.

Geri Halliwell (na zdjęciu)
Kiedy miesiąc temu Geri Halliwell chrzciła córeczkę, na święcie Bluebell Madonny (bo tak właśnie się nazywa pociecha eksspicetki) zabrakło taty, scenarzysty Sachy Gervasi, który nie uznaje córki. Mimo to uśmiech nie znikał z twarzy Geri.
– Córeczka wystarcza mi za wszystkich – mówiła ciekawskim reporterom, chętnie pozując im do zdjęć.

Teresa Zuń
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj