GRY
 
 

To zdjęcie karmiącej mamy wywołało poruszenie

Mamy karmiące piersią w miejscach publicznych wciąż wzbudzają sensację. A co, jeśli mama nie tylko karmi publicznie, ale przy tym ćwiczy?

Sharny karmi dziecko piersią i ćwiczy jednocześnie
fot. Facebook/Sharny&Julius

Kobieta na zdjęciu to 35-letnia Sharny, mama sześciorga dzieci i trenerka fitness. Zdjęcie na portalu społecznościowym zamieścił jej mąż, aby pokazać, jak Sharny radzi sobie z rolą mamy i trenerki jednocześnie.

Karmienie to czas bliskości z dzieckiem

Zdjęcie wywołało oburzenie nie dlatego, że 35-latka karmi niemowlę w miejscu publicznym. Części internautów nie spodobało się, że Sharny ćwiczy podczas karmienia. „Skończ z tym, przestań ćwiczyć i przez 10 minut ciesz się czasem spędzonym ze swoim dzieckiem. Wszystkie jesteśmy zajętymi mamami, ale nasze dzieci zasługują na to, żebyśmy poświęciły im ten czas w pełni” – to jeden z komentarzy umieszczonych pod zdjęciem. Inna karmiąca mama dziwi się i zastanawia, czy takie ćwiczenia mogą być prawidłowo wykonywane, kiedy w tym samym czasie karmimy dziecko. Kolejna pisze, że „To głupie”. Oprócz negatywnych komentarzy, pod zdjęciem jest także wiele słów poparcia dla Sharny. Sama Sharny odpowiedziała, że jeśli może, to robi dwie rzeczy jednocześnie, jednak zawsze pamięta o bezpieczeństwie dziecka. „W nocy siadam i tylko karmię” – dodaje.

Zobacz zdjęcie i sama oceń: Sharny ćwiczy i karmi nawet wtedy, gdy wokół niej biega (lub leży!) gromadka dzieci.Co myślicie o Sharny i jej sposobie karmienia? Może same ćwiczyłyście bądź ćwiczycie z maluchem przy piersi? ;)

Zobacz także: Piękne zdjęcia przyszłej mamy pięcioraczków

Źródło: yahoo.com

Redakcja poleca: Jak być idealną mamą
Psycholog Adriana Klos radzi jak być mamą idealną, nie tracąc przy tym możliwości spełniania swoich marzeń.

Ocena (2 oceny)

6.0
Doładuj
Przeładuj