GRY
 
 

Mama odciągnęła córkę, bo pomachał jej wytatuowany motocyklista. Słusznie?

To, co zrobił ten facet poruszyło internet. Okrutna lekcja tolerancji dla nadopiekuńczej mamy?

fot. Fotolia.pl
To, co zrobił ten facet pokazuje, że nawet ci najbardziej gruboskórni i silni mężczyźni są delikatni w środku. Dowodem na to jest ta historia którą żyje internet. Wytatuowany wielki facet na motorze pomachał do dziewczynki. Jej matka w pośpiechu i panice odsunęła swoją córkę tak, jakby chciała ją przed czymś chronić… Mężczyzna poczuł się urażony tym faktem i postanowił na Facebooku podzielić się z ludźmi swoimi przemyśleniami, dlatego napisał na swoim profilu:
 „Do rodziny w czerwonym SUV-ie, To prawda. Jestem dużym facetem na motorze, który waży 130 kg i ma pełno tatuaży. Przeklinam, piję piwsko… Jednak muszę Was rozczarować. Od 11 lat jestem w szczęśliwym małżeństwie. Moje dzieci nazywają mnie tatuśkiem. Mam wyższe wykształcenie, moja mama jest ze mnie dumna i wszyscy mówili jej, że ma naprawdę duże szczęście, że tak sobie wychowała syna. Siostrzenice i siostrzeńcy zawsze są zadowoleni, gdy mnie widzą. Kiedy córka złamała rękę, płakałem bardziej niż ona. Czytam sporo książek i pomagam ludziom, jestem wdzięczny naszym żołnierzom. Płaczę na filmach… Jeśli więc następnym razem uśmiechnę się do Twojej córki i powiem jej cześć, a Ty znów ją chwycisz i powiesz, że nie rozmawia się z tymi złym motocyklistami, to pamiętaj, że właśnie ten złowrogi motocyklista będzie pierwszą osobą, która pobiegnie do Twojego płonącego domu i uratuje złotą rybkę Twojej córki, aby za nią nie płakała!”Co sądzicie o zachowaniu mamy i motocyklisty?

Jakbyście zachowały się w podobnym przypadku. Czy w was wytatuowany, obcy mężczyzna również budzi lęk i niepokój, szczególnie, gdy zaczepia wasze dziecko? Gdzie leży granica pomiędzy nauką lekcji tolerancji dla dzieci a obawą przed zaczepką nieznajomego?
Jeśli uważacie, że facet na motorze miał prawo sprzeciwić się takiemu zachowaniu "polubcie jego formę buntu".

Polecamy na Polki.pl: Jak nauczyć dziecko tolerancji
Redakcja poleca: Jak wybrać kocyk dla dziecka - film
Podpowiadamy, czym się kierować wybierając pierwszy kocyk dla dziecka. Zobacz najpiękniejsze kocyki dla malucha na każdą porę roku.

Ocena (2 oceny)

4.5
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami