Mama ogoliła głowę z miłości do córki
fot. Twitter

Miłość matki nie zna granic! Zrobiłabyś to samo dla swojego dziecka? (Uwaga, SZOKUJĄCE!)

Matka dla dziecka jest w stanie zrobić niemal wszystko, także kosztem samej siebie. A jak może pomóc, jeśli dziecko zachoruje na raka? Ta kobieta pokazała niesamowitą siłę matczynej miłości w obliczu choroby i strachu. Jej gest wzruszył nie tylko jej córkę, ale i rzesze internautów. Filmik bije rekordy popularności!
Magdalena Drab
Mama ogoliła głowę z miłości do córki
fot. Twitter
Matczyną miłość można wyrażać na wiele sposobów, ale zachowanie tej mamy sprawia, że łzy same cisną się do oczu. Kobieta zaskoczyła swoją chorą na raka córkę, okazując jej niecodzienną solidarność i wsparcie. To przykład bezgranicznej miłości!

Mama ogoliła sobie głowę dla dziecka

Krótki filmik zachwycił już miliony internautów. I nic w tym dziwnego, bo w niesamowicie dobitny sposób pokazuje potęgę miłości matki, która dla dziecka jest gotowa na wszystko. Na nagraniu widać mamę golącą włosy swojej chorej na raka córce. To z pewnością trudna chwila dla obu kobiet, ale gdy w pewnym momencie matka przystawia golarkę do własnej głowy, córka zamiera. Jest wyraźnie zszokowana, bo jej mama postanowiła właśnie zgolić własne włosy w geście solidarności z ukochanym dzieckiem!

Film kończy wspólne zdjęcie mamy i córki, przytulonych i szeroko uśmiechniętych, z dumą prezentujących swoje ogolone na łyso głowy.
 
Warto pamiętać, że wsparcie emocjonalne jest niezwykle ważne dla osób walczących z rakiem. Życzliwość, obecność w trudnych chwilach, a nawet zwykła rozmowa mogą pomóc na każdym etapie zmagania się z chorobą. Zwłaszcza gdy stoi za tym tak wielkie uczucie, jak miłość matki do dziecka.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy