Niebezpieczne kąpielówki dla dziecka

Mama ostrzega: uważajcie na niebezpieczne kąpielówki dla dzieci!

Przeszli horror, teraz przestrzegają innych rodziców przed kąpielówkami, które naraziły zdrowie ich dziecka.
Marta Kabulska
Niebezpieczne kąpielówki dla dziecka
5-letni chłopiec został przewieziony do szpitala, po tym jak siatka umieszczona w kąpielówkach dziecka zawinęła się wokół jego przyrodzenia.
 
 
Laura Collins i jej syn Jack byli na wakacjach w Meksyku, gdy doszło do feralnego zdarzenia - penis chłopca został ściśle owinięty w siatkę z szortów kąpielowych.

Po jednej z basenowych kąpieli, Laura chciała założyć synkowi suche spodenki. Gdy tylko dotknęła kąpielówek chłopca, on zaczął rozpaczliwie krzyczeć i płakać. 

- Wydał z siebie najbardziej rozpaczliwy krzyk, jaki kiedykolwiek słyszałam. Był to dźwięk, jakiego żadna matka nie powinna usłyszeć - wspomina Laura.

Podczas wodnych kąpieli siatka z kąpielówek chłopca ściśle owinęła jego przyrodzenie. Gdy tylko  matka zorientowała się, co się stało, od razu pobiegła do hotelowej recepcji po nożyczki. Pracownicy hotelu natychmiast wezwali pogotowie. Siatka była owinięta tak mocno, że kobieta nie mogła sama bezpiecznie jej usunąć. W szpitalu po podaniu miejscowego znieczulenia, lekarz wyswobodził chłopca z niebezpiecznych kąpielówek. Lekarze pozostawili chłopca na obserwacji jeszcze przez kilka godzin, aby upewnić się, że jego układ moczowy pozostał nieuszkodzony.
 

Niespodziewanie okazało się, że Jack nie był pierwszym takim przypadkiem w tym szpitalu. Kilka tygodni wcześniej inny chłopiec przybył do szpitala z podobną kontuzją.

Matka chłopca apeluje do rodziców, aby tuż po zakupie kąpielówek dla dzieci, usuwali z nich siatki, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia tego rodzaju wypadków.  

Zobacz też: Dziecko utonęło we własnym łóżku. Uważaj na suche utonięcia!

 
Redakcja poleca: Przegląd kostiumów kąpielowych dla dzieci Mothercare
Na letnie upały musimy jeszcze trochę zaczekać. Mimo to w sklepach Mothercare pojawiła się już kolekcja kostiumów kąpielowych dla dzieci. Zobacz je!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy