mama plus size
fot. Instagram

Mama plus size namawia: porzućcie kompleksy i... STANIKI!

Mama plus size bez wstydu pokazuje niedoskonałe kształty i namawia inne kobiety, by zaakceptowały siebie takimi, jakimi są. „Sexy” zdjęcie z fałdą na brzuchu i niedopasowanym stanikiem? To dla niej powód do śmiechu. Wbrew powszechnej presji blogerka nie zamierza walczyć o idealną figurę po ciąży i przewrotnie apeluje: nie krępujcie ciała stanikami!
Magdalena Drab
mama plus size
fot. Instagram

Mama dwójki małych dzieci i aktywna na Instagramie blogerka na własnym przykładzie pokazuje, że nawet z wieloma nadprogramowymi kilogramami po ciąży da się kochać swoje ciało i w pełni korzystać z życia. Jej zdjęcia są bardzo odważne!

Mama plus size walczy z kompleksami

Niejedna mama mogłaby pozazdrościć blogerce radości życia i dystansu, którego, jak sama pisze, ma mimo wszystko więcej niż tkanki tłuszczowej. Karolina Żynda bez żadnych kompleksów pokazuje na Instagramie codzienne kadry (także takie, które niektórzy uznaliby za wstydliwe) i pisze o miłości do samej siebie. W najnowszym poście mama plus size apeluje do innych mam: porzućcie staniki!

„Cycki to jest dopiero temat! Która z nas nie miała kiedyś kompleksu na punkcie piersi?🤔 (...) Ale ten kompleks można łatwo wyleczyć. Wystarczy spojrzeć na moje zdjęcie 🤣🤣 (...) Najlepiej w ogóle porzućmy staniki, bo cholerstwo jest niewygodne i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej 🤷‍♀️”

Fanki niezwykle ciepło reagują na optymistyczne i pełne poczucia humoru wpisy Karoliny, dziękując jej za wsparcie. Tym razem również nie zawiodły: „No i za to Cię kocham ❤️”, „Dla mnie jesteś autorytetem, piękna kobieta, cudowna matka. Twoje tt i posty itd traktuje jak wizytę u psychiatry” − piszą zachwycone nowym zdjęciem blogerki.

My także przyłączamy się do podziękowań za posty w duchu body positive i poruszanie tak ważnego tematu akceptacji ciała po ciąży. Bo przecież wszystkie tak wyglądamy po porodzie!


Zobacz też:
Redakcja poleca: Masz problemy z wagą? Zbadaj tarczycę! - film
Tycie bez powodu, senność, wypadanie włosów.... to mogą być objawy niedoczynności tarczycy. Zrób odpowiednie badania i sprawdź, jak możesz pomóc sobie dietą.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy