Sześcioraczki z Tylmanowej
fot. screen/@szescioraczki_pl_sextuplets

Mama pokazała nowe zdjęcie sześcioraczków. Rosną jak na drożdżach!

Zosia, Kaja, Malwina, Nela, Filip i Tymon niedawno skończyli pół roku. Internauci są bardzo ciekawi, co słychać u tych maluszków.
Dominika Bielas
Sześcioraczki z Tylmanowej
fot. screen/@szescioraczki_pl_sextuplets
Sześcioraczki przyszły na świat 20 maja w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim. Klaudia Marzec, ich mama, założyła konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas wrzuca zdjęcia maluszków. Profil obserwuje ponad 98 tys. fanów. Trudno się dziwić, że ludzi interesuje, co słychać u tej rodziny. Ciąże mnogie, w wyniku których rodzi się sześcioro dzieci, zdarzają się raz na 4,7 miliarda ciąż na świecie.

Małe baletnice

Mama niemowlaków opublikowała ich najnowsze zdjęcie, które od razu wywołuje uśmiech na twarzy. Dzieci mają się świetnie i przybrały na wadze. Są tak urocze, że nie można od nich oderwać wzroku. Internauci jak zwykle zasypali rodziców pytaniami, jak sobie radzą z taką gromadką. Ciekawi są także, czy są w stanie rozróżnić maluszki? Mama zapewnia jednak, że zupełnie nie ma problemu z rozpoznawaniem dzieci.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia Marzec (@szescioraczki_pl_sextuplets)

Tym razem pani Klaudia pokazała same córeczki. Dziewczynki są w spódniczkach tiulowych i wyglądają jak małe, urocze baletnice.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Wiosenna kolekcja ubrań Smyk dla najmłodszych
Zobacz, co Smyk proponuje najmniejszym dzieciom na nadchodzący sezon wiosna 2014.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy