Sześcioraczki z Tylmanowej
fot. screen Instagram/@szescioraczki_pl_sextuplets

Mama sześcioraczków zdradziła, jaki ma sposób na uspokojenie dzieci

Te dzieci budzą ogromne zainteresowanie. Wiele osób zastanawia się, jak rodzice radzą sobie z taką gromadką maluchów.
Dominika Bielas
Sześcioraczki z Tylmanowej
fot. screen Instagram/@szescioraczki_pl_sextuplets
W maju ubiegłego roku na świat przyszły sześcioraczki: Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Mela oraz Malwina rosną jak na drożdżach. Taka ciąża zdarza się niezwykle rzadko więc trudno się dziwić, że ludzi interesuje wiele aspektów z życia tej rodziny. Np. chcieliby wiedzieć, jak rodzice rozróżniają maluchy, a także jak sobie radzą z tak liczną gromadką. Pani Klaudia postanowiła założyć konto na Instagramie, na którym umieszcza zdjęcia i czasem uchyla rąbka tajemnicy.

Skuteczny sposób

Zazwyczaj dumna mama fotografuje swoje dzieci sama. Wygląda na to, że zdecydowała się również na profesjonalną sesję zdjęciową. Będzie to piękna pamiątka dla całej rodziny. Dziewczynki miały urocze sukienki z koronowymi kołnierzykami a chłopcy kraciaste spodnie i muszki z białymi koszulami. Dwa ze zdjęć znalazły się w internecie. Przy jednym z nich mama zdradziła, jak uspokaja swoje maluchy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia Marzec (@szescioraczki_pl_sextuplets)

„Uspokajam Malwinę. Całusy w rączki i stópki to jeden z moich sposobów...” - napisała na Instagramie, pytając rodziców o ich patenty. Internautów rozczulił ten widok. „A co się dzieje jak np. nagle czterech trzeba uspakajać?" - zainteresowała się jedna z komentujących. „Lepiej nie pytać" - odpowiedziała mama sześcioraczków.

W sieci pojawiło się także zdjęcie chłopców. Filip i Tymon są w towarzystwie starszego brata Oliwiera, który jak podkreśla dumna mama, zawsze jest bardzo czuły i opiekuńczy dla rodzeństwa.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia Marzec (@szescioraczki_pl_sextuplets)

Takie ubranka przydadzą się na rodzinne uroczystości i będą się pięknie prezentowały podczas rodzinnej sesji zdjęciowej.

Dzieci przyszły na świat w maju ubiegłego roku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Co ciekawsze lekarze byli przekonani, że urodzi się „tylko” pięć maluszków. Noworodki ważyły od 890 g do ok. 1300 g. Jak widać, cała szóstka rośnie zdrowo! A my czekamy na więcej uroczych zdjęć tych maluszków.

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Konkurs "Dziecko na okładkę" - sesja zdjęciowa małej Antosi
Zobacz, jak wygląda sesja zdjęciowa do okładki magazynu "Mamo, To Ja". Tym razem w roli modelki wystąpiła mała, 8-miesięczna Antosia.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy