GRY
 
 

Mama walczy z hejterkami, które skrytykowały jej sposób karmienia

Jana, mama 4-miesięcznej Jolie, została skrytykowana po tym, jak umieściła na Instagramie zdjęcie jedzenia swojej córeczki. Nie czekała z odpowiedzią!

Piosenkarka Jana Kramer z córeczką
fot. Instagram/kramergirl
Jana Kramer, piosenkarka country i mama 4-miesięcznej Jolie, zamieściła na Instagramie zdjęcie swoich zakupów: słoiczków z jedzeniem dla niemowląt. Do zdjęcia dodała podpis "Zaczyna się". Rzeczywiście, zaczęło się!  Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy krytykujących Janę za wybór jedzenia dla dziecka. Według komentujących, mama sama powinna przygotowywać jedzenie dla córeczki, a "sklepowe żarcie śmierdzi" – napisała dosadnie jedna z mam. Jana postanowiła nie przejmować się krytykującymi mamami i odpowiedziała im zamieszczając na Instagramie kolejne zdjęcie, z odręczną notatką: "Drodzy Ujadacze, jeśli nie jesteście lekarzem Jolie, jej tatą albo jej mamą, nie mówcie mi jak wychować moje dziecko albo jak je karmić. Z wyrazami szacunku, mama Jolie".Choć popieramy karmienie piersią co najmniej do 6. miesiąca życia, jesteśmy przeciwne osądzaniu mam i ich wyborów. Jana z pewnością wie, co jest najlepsze dla jej córeczki i nie chce zrobić jej krzywdy.

Podajecie waszym maluchom słoiczki?

Czytaj także: Prawdy i mity o daniach w słoiczkach
Redakcja poleca: Kupujemy krzesełko do karmienia - film
Po ukończeniu szóstego miesiąca życia dziecka stajesz przed wyborem krzesełka do karmiena. Podpowiadamy, jak wybrać krzesełko dla niemowlaka.
Doładuj
Przeładuj