mężczyzna zabrał konsolę na porodówkę
fot. TikTok

Mama z TikToka żali się, że jej partner ZABRAŁ KONSOLĘ na porodówkę!

Jedna z użytkowniczek TikToka zamieściła filmik, na którym widać, jak jej partner gra na konsoli. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że przebywał on wtedy razem ze swoją partnerką... na porodówce.
Joanna  Biegaj
mężczyzna zabrał konsolę na porodówkę
fot. TikTok
Większość z nas z doświadczenia wie, jak wielką miłością nasi partnerzy (a czasem i my same!) darzą gry. Pewna ciężarna przekonała się o tym w bardzo wyjątkowych okolicznościach. TikTokerka udostępniła nagranie, na którym widać, jak jej chłopak gra na konsoli, podczas gdy ona sama niebawem zacznie rodzić.

Z konsolą na porodówkę

Na filmiku widać, jak przyszła mama łapie się za głowę, nie mogąc uwierzyć, że jej partner gra w momencie, gdy w każdej chwili na świecie może pojawić się ich dziecko. Następnie kadr zostaje skierowany na chłopaka. Na filmie można dostrzec, że przyszły tata przygotował wszystko z dużą starannością.
 

Kobieta zapytała swojego partnera: „Kochanie, dlaczego wziąłeś ze sobą Xboxa?”. Mężczyzna, zajęty zabawą, nie odpowiedział, ale obiecał, że zagra tylko w jedną grę.

@anxietycouple

He’s going to miss his sons birth due to that Xbox 😂 #foryou #fyp #couplegoals #pregnant #pregnancy #laboranddelivery #labor #fortnite #xbox

♬ original sound - Anxiety couple

Komentarze internautów

Choć filmik z pozoru wydaje się zabawny, w sieci pojawiły się komentarze krytykujące zachowanie przyszłego taty: „Gram w gry i dla mnie to po prostu brak szacunku, będzie mu brakować wspomnień, które powinien mieć” – napisał jeden z internautów. 

Inni z kolei żartobliwie ostrzegali młodą mamę, że niebawem może powitać w rodzinie drugiego gracza: „Dziecko będzie profesjonalnym graczem w pierwszym momencie od narodzin”.


Zobacz także: 
Redakcja poleca: Poród z partnerem – film
Każda kobieta obawia się porodu. Czy warto przeżyć to wydarzenie razem z partnerem? Odpowiada nasz psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy