GRY
 
 

Mama zawsze musi być poważna? Wcale nie! Zobaczcie film ;-)

Mama przytula, opiekuje się, karmi, daje czyste ciuchy i buziaki na dobranoc. Jak reagują więc dzieci, kiedy mama postanawia ... być zabawną mamą? Czy spodobają się im żarty w jej wykonaniu?

fot. Fotolia
No cóż, mama jak chce, może wszystko. Może nawet przemienić się w najlepszego żartownisia, chociaż jej żarty, nie zawsze podobają się dzieciom. Zobaczcie same :-)

Trudno powstrzymać śmiech widząc minę dzieci, którym mama dała ... papierowe ciastka! Rozczula córeczka, która chciała chyba sprawić mamie przyjemność i powiedziała, że je uwielbia :-)

Mama strasząca nastoletnią córkę obrazkiem trupiej czaszki, ma chyba niezły ubaw z reakcji dziecka, podobnie jak mama, która zabrała córkę na kolejkę wysokogórską i filmuje dziecko, które przeraźliwie krzyczy jej imię.Nam najbardziej podobała się mina chłopca, któremu mama kazała zamknąć oczy i obiecała dać prezent, najbardziej wyjątkowy, jakiego nigdy nie dostał. Gdy chłopczyk otworzył oczy, okazało się, że trzyma w dłoniach ... skarpetki! :-) Jego mina-bezcenna.

A jak podoba Wam się mama, która przestraszyła małą córeczkę, że odpadł jej palec? Ten żart może będzie dyskusyjny, ale przyznacie, że mama zachowała pokerową minę do końca, pomimo krzyków córeczki – Tato, pomóż jej!

Mamy nie zawsze muszą być cały czas na serio. Nam także należy się chwila relaksu, a poza tym wspólne wygłupy bardzo zbliżają rodzinę do siebie :-)

Zobacz także: Jak tata opiekuje się dzieckiem? Zobacz zabawny film!
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (2 oceny)

5.5
Doładuj
Przeładuj