dziecko dusiło się, a ojciec spał obok
fot. Adobe Stock, screen YouTube

Matka zostawiła dziecko pod opieką ojca. Była PRZERAŻONA, gdy sprawdziła elektroniczną nianię!

Jedna z mam przeżyła horror, widząc na elektronicznej niani, jak jej dziecko się dusi. Jego tata w tym czasie spał w tym samym pomieszczeniu.
Joanna  Biegaj
dziecko dusiło się, a ojciec spał obok
fot. Adobe Stock, screen YouTube
Mieszkanka Szanghaju przeżyła prawdziwe chwile grozy. Kobieta wyszła do pracy, zostawiając dziecko pod opieką taty. Gdyby nie jej natychmiastowa interwencja – mogłoby dojść do prawdziwej tragedii.

W czasie pracy młoda mama postanowiła sprawdzić na elektronicznej niani, czy wszystko w porządku u jej dziecka i czy maluch już śpi. Zobaczyła jednak, że z jej dzieckiem dzieje się coś złego. Niemowlę dusiło się, ponieważ jego twarz była zakryta kocykiem.

Natychmiastowa reakcja mamy dziecka

Kobieta natychmiast zadzwoniła do ojca dziecka, by zareagował i pomógł maluszkowi. Poinformowała go, że twarz dziecka zakryta jest kocykiem, a maluch się dusi. Na nagraniu widać, że tata dziecka od razu odkrył twarz maluszka. On sam spał obok i nie słyszał płaczu niemowlaka. Mężczyzna zupełnie nie zdawał sobie sprawy, co grozi jego synkowi. Dziecku na szczęście nie stała się żadna krzywda.

Z zapisanego nagrania wynika, że chłopczyk leżał z główką przykrytą kocykiem przez ok. dwie minuty. Internauci są w szoku i nie mogą pojąć, jak tata dziecka (przebywający tak blisko niego!) mógł nie słyszeć płaczu niemowlaka. Pojawiło się także wiele komentarzy, w których internauci chwalili mamę maluszka za jej zachowanie. Byli pod wrażeniem tego, że kobieta czuwa nad swoim dzieckiem nawet wtedy, gdy jest w pracy.


Źródło: dailystar.co.uk

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy