GRY
 
 

Mamaville – targi dla mamy i dziecka

Spodziewasz się dziecka? A może już jesteś mamą? Przyjdź na targi Mamaville – znajdziesz na nich wszystko, czego świeżo upieczeni rodzice i ich maluchy mogą potrzebować.

Mamaville, targi dla dzieci
fot. materiały prasowe Mamaville
Już 12 kwietnia w godzinach 11-17 w hali wystawienniczej na Domaniewskiej 37a w Warszawie odbędzie się 5. edycja targów dla mamy i dziecka – Mamaville. Wydarzenie jest skierowane nie tylko do kobiet w ciąży oraz mam, lecz także rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa. Jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazję spotkać projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa. Wszyscy uczestnicy targów będą mogli obejrzeć najnowsze kolekcje dla mam i dzieci, poznać nowe i oryginale produkty, a także wziąć udział w wielu atrakcjach i warsztatach dla rodziców i ich pociech.

Co jeszcze czeka na was na targach Mamville?

  • strefa zakupów, gdzie wystawcy znanych marek i wybrani projektanci zaprezentują swoje produkty z branż: ubrania, zabawki, wystrój wnętrz, akcesoria, dodatki, edukacja, wydawnictwa, usługi;
  • strefa edukacyjno-rozrywkowo-warsztatowa dla dzieci i dorosłych;
  • strefa kulinarna, czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie).
12 kwietnia z Mamaville to zatem nie tylko doskonała okazja, by poznać wszystkie nowinki ze świata rodzicielstwa, lecz także świetny pomysł na wiosenne, niedzielne, rodzinne wyjście.
Wstęp na targi oraz udział we wszystkich warsztatach i atrakcjach jest bezpłatny!

Targi dla mamy i dziecka Mamaville odbędą się pod patronatem serwisu Babyonline.pl. Serdecznie zapraszamy już 12 kwietnia od godz. 11!
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj