wróżbita maciej o heniu majdanie
fot. Instagram

Maminsynek i manipulant? Wróżbita Maciej o przyszłości Henia Majdana

Poród Małgorzaty Rozenek to wydarzenie, o którym rozpisują się media w całej Polsce. Przyjście na świat Henryka Majdana skomentował także wróżbita Maciej, który na podstawie horoskopu stwierdził, jakie cechy charakteru i pasje będzie miał chłopiec.
Katarzyna Gałązkiewicz
wróżbita maciej o heniu majdanie
fot. Instagram
Kilka dni temu Małgorzata i Radosław Majdanowie powitali na świecie długo wyczekiwanego synka, Henia. Dumni rodzice pochwalili się już na Instagramie pierwszymi zdjęciami malucha. Radosław Majdan nie krył ekscytacji i planów treningowych związanych z synkiem. Dobrze się składa, ponieważ jak twierdzi wróżbita Maciej, chłopiec będzie miał wiele sportowych pasji.

Jaki będzie Henio Majdan? 

Wróżbita Maciej to jeden z najpopularniejszych i najbardziej medialnych astrologów w Polsce. Mężczyzna chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco komentuje wydarzenia z kraju. Co na podstawie numerologii astrolog powiedział o Heniu Majdanie?
„Będzie to bardzo inteligentny człowiek, bardzo sprytny. Będzie umiał nawet manipulować. Jedynka z dnia potrafi wywierać wpływ na tłum” i dodał też, że Henryk „będzie miał różne zainteresowania” – wśród nich sport, ale nie tylko piłkę nożną. 

Wróżbita wyznał także, że chłopiec będzie bardzo zżyty ze swoją mamą:
„Patrząc w kosmogram, widzimy Merkurego w Raku. To oznacza, że będzie bardzo związany z matką. Bardziej z matką niż z ojcem. Będą mieli podobne charaktery i podobne spojrzenie na życie” – wyjaśnił Skrzątek.

Kim będzie dorosły Henryk Majdan?
Zdaniem wróżbity „może skończyć dwa kierunki studiów. Może mieć profesję budzącą autorytet, jak prawnik czy lekarz”. Małgorzata Rozenek z wykształcenia jest prawnikiem. 
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Jakie wady będzie miał mały Majdan?

Jak powszechnie wiadomo, nie ma ludzi idealnych, dlatego też wróżbita Maciej przepowiedział, jakie wady będzie miał Henryk Majdan. Odnosząc się do liczby numerologicznej chłopca, obliczonej na podstawie m.in. daty i godziny urodzin Henia, Skrzątek scharakteryzował jego negatywne cechy: 

„Każda jedynka z dnia uważa się za lepszego od innych, jedynka z dnia nie chce byle jakiej szynki, nie chce byle jakiej wycieczki ani byle jakiego telewizora. Chce być najlepsza we wszystkim”.

Czy przepowiednia Macieja Skrzątka okaże się prawdziwa? Czas pokaże.  

Źródło: se.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy