Mama ćwiczy, obok stoi małe, płaczące dziecko.
fot. youtube Moms Empower Us

Mamo, ten film odmieni twoje życie! Jak mieć motywację i nigdy się nie poddawać

Obejrzenie tego minutowego filmu może wywołać nieodwracalne zmiany w twoim życiu. Nie ma lepszej zachęty do zmiany stylu życia. Zobacz, jak ważne dla twojego dziecka jest to, co robisz dziś.
Marta Kabulska

Każda kobieta, która urodziła dziecko warto, by obejrzała ten film. Chodakowska powinna puszczać go przed swoimi zajęciami. Sprawdź, dlaczego!

Stękałam z bólu, gdy po urodzeniu bliźniaczek wykonywałam kolejne brzuszki z serii 6 Weidera. Dwuletnia córka stała obok i pękała ze śmiechu.
Krzyczałam z braku sił, pokonując własne granice, gdy robiłam kolejny Skalpel Chodakowskiej. Moje trzy córki początkowo miały ze mnie niezły ubaw, ale już kolejnego dnie postanowiły spróbować same, a jeszcze następnego pilnowały, by nikt (głównie pies) nie przeszkadzał mi w ćwiczeniach.

Ten film pokazuje, że każdego dnia kształtujesz postawy swojego dziecka. Twoje wysiłki, wola walki, determinacja nie idą na marne. W ten sposób zaszczepiamy je w naszych dzieciach. Jeśli jest ci bardzo ciężko zmusić się do ćwiczeń – marudź sobie przez chwilę, poużalaj się, a potem obejrzyj ten film i wstań z kanapy. Pokażmy naszym córkom, że mogą wyrosnąć na silne kobiety tak, jak my.

"Mamo,
to musiało być bardzo trudne,
a czasami może niewykonalne.
Nie było trenera w twoim rogu
mówiącego, które zagranie było dobre.
Ja nie zawsze ułatwiałam sprawę.
Wiem, że nie zawsze słuchałam, 
Ale mamusiu, ja zawsze ci się przyglądałam ...
Wiem, że czułaś ból, ale dokonałaś wyboru – trzymać kurs 
Dzięki tobie wiem, co jest możliwe ...
Inspirujesz mnie, chcę być taka, jak ty
Teraz moja kolej"

Zobacz też: Czemu wciąż się osądzamy nawzajem? Skończmy wojny mam!

 
Redakcja poleca: Trening z dzieckiem w domu - porady fit mamy
Siedzisz z dzieckiem w domu i nie masz jak chodzić na fitness? Zacznij ćwiczyć z maluchem w mieszkaniu. Zobacz porady trenerki fitness jakie proste ćwiczenia można wykonywać dobrze się bawiąc i poprawiając swoją sylwetkę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy