GRY
 
 

Specjalny numer charytatywny!

Pierwszy raz kupując magazyn dla rodziców możesz pomóc innemu dziecku! Część dochodu ze sprzedaży tego numeru przekażemy na rehabilitację Karolinki, która urodziła się z zespołem Downa. Reportaż o małej, dzielnej bohaterce i jej wspaniałych rodzicach w numerze. Również kilka innych ważnych artykułów o życiu z chorym dzieckiem. Chcemy Was przekonać, że chore dziecko to nie koniec świata! Poza tym - jak zawsze - najwięcej o porodzie, ciąży i małym dziecku. Plus SUPERKONKURS!

okładka Mamo To Ja numer 6/2014
Oprócz tematów związanych z naszą akcją charytatywną "Chore dziecko to nie koniec świata", jak zawsze w „Mamo, To Ja” znajdziecie najwięcej sprawdzonych porad o ciąży, porodzie, wychowaniu małego dziecka. Oraz o tym, jak być nie tylko dobrą mamą ale też szczęśliwą kobietą. Dla tatusiów specjalne strony też są (w tym miesiącu polecamy m.in. tekst o wspólnym graniu w piłkę i psychotest - jakim jesteś ojcem?)!

Jak zawsze znajdziecie:
– mnóstwo o tym, jak nauczyć się karmić dziecko (piersią, butelką, raz tak, raz tak)
– o zdrowej, pięknej i modnej ciąży oraz o tym, czy poród musi boleć
– dużo o zdrowiu dzieci (majowe tematy to wlaka z kleszczami, odwodnienie i kolka)
– ciekawe wywiady m.in. z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską, mamą piątki dzieci i serialową mamą Maćka z zespołem Downa.  

W tym miesiącu „Mamo, To Ja” możecie kupić za 1,50 zł lub z superfilmem na DVD „Szeregowiec Dolot” za 9,99 zł.
Redakcja poleca: Dlaczego zmieniliśmy nazwę na Mamotoja.pl? [WIDEO]
Lubiłaś zaglądać na portal Babyonline.pl? Mamotoja.pl to to samo przyjazne miejsce! Pełne ciepłego wsparcia i porad dotyczących ciąży, porodu i rozwoju dziecka. Po co nam była zmiana nazwy? Zobacz film, kulisy tej decyzji zdradzają nasze redaktorki!
Doładuj
Przeładuj