GRY
 
 

Specjalny numer XXL!

Aż 148 stron, tylko 1,99 zł. Ten numer "Mamo, To Ja" naprawdę musisz mieć! Duuuużo do czytania plus świetne konkursy (do wygrania np. wózki, rowerki, modne buty New Balance dla mamy i dziecka, zabawki) UWAGA! Możesz też kupić ten numer ze świetnymi filmami na DVD: AUTA lub AUTA 2 Disney'a. (w cenie tylko 19,99 zł)

okładka Mamo, To Ja
Uwielbiamy takie grube numery, bo możemy w nich zmieścić tyle ciekawych i pomocnych młodym rodzicom, tekstów.
Koniecznie musicie przeczytać:
  • Przewodnik po zmianach w prawie dla ciężarnych i młodych rodziców. Przygotowaliśmy z prawnikami wygodną ściągawkę o urlopach, zasiłkach, dodatkach, prawach, o które warto walczyć.
  • Pomocnik dla mam karmiących piersią. Masz kłopoty z karmieniem? Przeczytaj go koniecznie! Znajdziesz też zdjęcia i opisy pozycji, w których najlepiej karmić dziecko
  • Wywiad z profesor Alicją Chybicką, pediatrą onkologiem, która została senatorem, by walczyć w parlamencie o zdrowie dzieci. Mówi mądrze i wzruszająco. Radzi też, jak się nie dać odprawić z kwitkiem ze szpitala z chorym dzieckiem.
  • Niezwykła historię Polki o ciąży i narodzinach we Włoszech. Kolejne dziecko chce rodzić tylko w Polsce!
  • Rozmowę z Kamilą Szczawińską - modelką, mamą dwójki dzieci. Bardzo szczerze mówi o ciężkiej pracy nad powrotem do figury (i pracy), o nerwicy oraz o tym, czego nie lubi w innych mamach.
Redakcja poleca: Dlaczego zmieniliśmy nazwę na Mamotoja.pl? [WIDEO]
Lubiłaś zaglądać na portal Babyonline.pl? Mamotoja.pl to to samo przyjazne miejsce! Pełne ciepłego wsparcia i porad dotyczących ciąży, porodu i rozwoju dziecka. Po co nam była zmiana nazwy? Zobacz film, kulisy tej decyzji zdradzają nasze redaktorki!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj