Okładka Mamotoja lipiec 2013

Mamo To Ja - lipiec 2013

Zobacz, co w najnowszym numerze „Mamo, to ja”. Sprawdzone porady specjalistów, prawdziwe historie mam, przepisy dla najmłodszych.
Okładka Mamotoja lipiec 2013

Piszemy PRAWDĘ O SŁOŃCU, OPALANIU i SMAROWANIU (kupowanie wielkich filtrów nie ma sensu!). I zdradzamy, gdzie można dostać MANDAT za to, że dziecko na plaży nie jest odpowiednio chronione przed słońcem. Naprawdę daje do myślenia!

1. Pytamy się, czy WYPADA KARMIĆ PIERSIĄ na dworze? Wypada? Jak myślicie?

2. TESTUJEMY i wybieramy NAJLEPSZE ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE. Chcesz kupić łóżeczko, kup najpierw "Mamo, To Ja" i przeczytaj nasz test.

3. Drukujemy historię Jacka, który miał KOLKĘ PRZEZ PÓŁ ROKU. Ale jego mama to przetrwała. Jakim cudem nie zwariowała? O tym w tekście.

4. Rozmawiamy z MAJĄ POPIELARSKĄ (pogodynka, która zna się na ogrodach) o tym, że patyk i kałuża to świetne zabawki. Inspirująca, trzeźwiąca rozmowa.

5. Mamy kilka fajnych SMS-owych konkursów. Do wygrania są m.in.: UBRANKA Z POSTACIAMI Z BAJEK, KOSMETYKI NA SŁOŃCE, ZABAWKI NA PLAŻĘ, GOTÓWKA!


BEZ WYCHODZENIA Z DOMU kupisz e-wydanie (w cenie 1.20 zł) na czytamy-magazyny.pl
Redakcja poleca: Kiedy zrobić test ciążowy najwcześniej?
Na pytanie, kiedy zrobić test ciążowy najwcześniej, nie ma jednoznacznej odpowiedzi – choć testy można robić już 10 dni po zapłodnieniu, to nawet pozytywny wynik nie będzie oznaczać, że ciąża przetrwa parę kolejnych dni. Aby wiarygodnie potwierdzić ciążę, trzeba wstrzymać się nawet dłużej niż 2 tygodnie od zapłodnienia.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy