GRY
 
 

Mamo To Ja - lipiec 2013

Zobacz, co w najnowszym numerze „Mamo, to ja”. Sprawdzone porady specjalistów, prawdziwe historie mam, przepisy dla najmłodszych.

Okładka Mamotoja lipiec 2013

Piszemy PRAWDĘ O SŁOŃCU, OPALANIU i SMAROWANIU (kupowanie wielkich filtrów nie ma sensu!). I zdradzamy, gdzie można dostać MANDAT za to, że dziecko na plaży nie jest odpowiednio chronione przed słońcem. Naprawdę daje do myślenia!

1. Pytamy się, czy WYPADA KARMIĆ PIERSIĄ na dworze? Wypada? Jak myślicie?

2. TESTUJEMY i wybieramy NAJLEPSZE ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE. Chcesz kupić łóżeczko, kup najpierw "Mamo, To Ja" i przeczytaj nasz test.

3. Drukujemy historię Jacka, który miał KOLKĘ PRZEZ PÓŁ ROKU. Ale jego mama to przetrwała. Jakim cudem nie zwariowała? O tym w tekście.

4. Rozmawiamy z MAJĄ POPIELARSKĄ (pogodynka, która zna się na ogrodach) o tym, że patyk i kałuża to świetne zabawki. Inspirująca, trzeźwiąca rozmowa.

5. Mamy kilka fajnych SMS-owych konkursów. Do wygrania są m.in.: UBRANKA Z POSTACIAMI Z BAJEK, KOSMETYKI NA SŁOŃCE, ZABAWKI NA PLAŻĘ, GOTÓWKA!


BEZ WYCHODZENIA Z DOMU kupisz e-wydanie (w cenie 1.20 zł) na czytamy-magazyny.pl
Redakcja poleca: Dlaczego zmieniliśmy nazwę na Mamotoja.pl? [WIDEO]
Lubiłaś zaglądać na portal Babyonline.pl? Mamotoja.pl to to samo przyjazne miejsce! Pełne ciepłego wsparcia i porad dotyczących ciąży, porodu i rozwoju dziecka. Po co nam była zmiana nazwy? Zobacz film, kulisy tej decyzji zdradzają nasze redaktorki!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj