GRY
 
 

Taniej na lato - tylko 1,20 zł!

Mamy dla Was dwie wiadomości, obie dobre :) "Mamo, To Ja" bez gadżetu kosztuje teraz tylko 1,20 zł. Wersja z gadżetem - 12,99 zł, ale dostajecie za to film na DVD "Przygody Kubusia Puchatka" + kubusiowy platat i naklejki. A co w samym magazynie? Dzieje się duuużo ciekawego!

okładka Mamo To Ja numer 7/2014
fot. Piotr Ratajski
W tym miesiącu szczególnie polecamy:
  • wywiad z Moniką Mrozowską, która właśnie jest w trzeciej ciąży. Specjalnie dla nas przygotowała też przepiy na megazdrowe dania pełne kwasu foliowego. Przepisy są też łatwe! A na babyonline.pl możecie zobaczyć, jak Monika Mrozowska gotuje przed kamerą! Full opcja. Smacznego.
  • opowieść mamy trojaczków o tym, jak karmiła swoje dzieci... piersią! I jak sobie radziła w pierwszych miesiącach! Nadal wydaje ci się, że masz ciężko z jednym dzieckiem?
  • rozmowę z terapeutką i rehabilitantką metodą NDT Bobath Zofią Szwiling, która tłumaczy, jak nosić dziecko (jakie pozycje są dobre, jakie niekoniecznie), zdradza co myśli o długim noszeniu w chuście i zabawie na podłodze. Trochę szokujące. Ale bardzo ciekawe, trzeba przeczytać!
  •  artykuł o kolce, która potrafi początki macierzyńtswa zamienić w koszmar. Jeśli masz już dość wrzasków dziecka, przeczytaj tekst w tym numerze.
  • modę dla ciężarnych (pomysły na fajne stylizacje z kostiumami kąpielowymi) oraz dla młodych mam (w stylu księżnej Kate).
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj