fot. mamo to ja 195

"Mamo, To Ja" - listopad 2013

Zobacz, co w najnowszym numerze „Mamo, to ja”. Sprawdzone porady specjalistów, prawdziwe historie mam, przepisy dla najmłodszych.


1. Sprawdzamy, jak to jest z tymi szczepionkami. Czy mogą wywoływać autyzm? Groźniejsze jest szczepienie czy choroby przeciwko, którym szczepimy? Trzeba to przeczytać.

2. Opisujemy błędy, które robią prawie wszystkie mamy na początku karmienia piersią i butelką. Bez tych błędów, będzie wam łatwiej. Sprawdź, co trzeba zmienić.

3. Namawiamy do wychowania kreatywnego dziecka. Dziecka, które ma mało kupowanych zabawek, dużo pomysłów na świetną zabawę. Podoba ci się taka wizja?

4. Udowadniamy, że kaszel jest pożyteczny. Że to nie choroba, tylko jej objaw. Uczymy, jak rozumieć katar (suchy? mokry? szczekający?) i podpowiadamy, jak skutecznie pomóc dziecku.

5. Pozwalamy Ci sprawdzić, czy wiesz, jak zdrowo rozszerzać dietę dziecka. Zrób specjalny test i wszystko będzie jasne.

Najwięcej rad. Najmniej straszenia i pouczania. Dużo wsparcia, prawdziwego życia i poczucia humoru.

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU kupisz e-wydanie (cena: 1.20 zł) na czytamy-magazyny.pl
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Popularne tematy