Mamo, To Ja pażdziernik 2015

"Mamo, To Ja" z filmem na DVD

Listopadowy numer "Mamo, To Ja" jest już w kioskach! Można go kupić z książeczką i filmem na DVD "Rodzinka nie z tej ziemi" (za 8,99 zł) albo bez dodatku, ale za to supertanio, bo za 1,50 zł. Znajdziecie także informację, co zrobić, by wziąć udział w konkursie "Twoje dziecko na okładce Mamo, To Ja".
Mamo, To Ja pażdziernik 2015
Oto, co w numerze:
  • Kiedy niemowlę prześpi całą noc? Spokojnie, przyjdzie taka chwila, do tego czasu jednak warto pomóc dziecku odróżnić dzień od nocy.
  • Niegrzeczne czy z ADHD, czyli jak zdiagnozować u dziecka zespół nadpobudliwości psychoruchowej z zaburzeniami koncentracji. Bo nie każdy nadpobudliwy maluch musi mieć od razu ADHD. 
  • Prof. Artur Bossowski, endokrynolog i pediatra, podpowiada na co zwrócić uwagę i kiedy badać hormon TSH u dziecka. Dlaczego? Maluchy coraz częściej chorują na tarczycę.
  • Nie tylko geny i odżywienia mają wpływ na to, czy dziecko będzie zdrowe. Zanieczyszczenie powietrza może być odpowiedzialne za różne choroby. Jak się przed tym bronić? 
  • Chory malec potrzebują specjalnego menu. Radzimy, co podać, gdy dziecko ma katar, kaszel, boli je gardło czy męczy biegunka. 
  • Jak dbać o biust? Ma być piękny, ale też i zdrowy. Namawiamy do comiesięcznej samokontroli piersi.
  • 10 przykazań dla ojca to rady, które sprawią, że będziesz lepszym ojcem. Wykuj je na pamięć.
A na końcu magazynu znajdziesz niepublikowane opowiadania z ukochanej przez dzieci serii "Basia i Franek" oraz instrukcję, jak wspólnie z dzieckiem zrobić koszulkę z własnym rysunkiem. Miłej zabawy!

Uwaga! Możesz kupić e-wydanie na czytamy-magazyny.pl.
 
Redakcja poleca: Ile kalorii jeść w ciąży? [WIDEO]
Ile kalorii jeść w ciąży, by pokryć zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze mamy i dziecka? Średnio to więcej o 200-300 kcal dziennie przez całą ciążę, jednak zapotrzebowanie to różni się w zależności od trymestru ciąży. Szacuje się, że cała ciąża wymaga przyjęcia ok. 75-80 tysięcy kcal więcej.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Popularne tematy