mamo, To Ja luty 2014
fot. Mamo, To Ja

"Mamo, To Ja" - luty 2014

Zobacz, co w najnowszym numerze „Mamo, to ja”. Sprawdzone porady specjalistów, prawdziwe historie mam, przepisy dla najmłodszych.
mamo, To Ja luty 2014
fot. Mamo, To Ja
 W tym numerze:
- dużo miejsca poświęcamy Babciom i Dziadkom (w styczniu są ich święta). Mniej piszemy o sytuacjach idealnych, więcej o trudnych mamach i przemądrzałych teściowych. A raczej o tym, jak się z nimi dogadać.
- zdradzamy, jakie błędy najczęściej robią mamy na początku karmienia piersią i butelką - poznaj je, unikniesz wpadek i stresów.
- przyglądamy się m.in. żółtaczce noworodkowej, ospie, szkarlatynie i uczuleniu na mleko - czyli, jak zawsze sporo piszemy o zdrowiu dzieci
- mamy przepisy na rozgrzewające dania (nawet w tak słabą zimę dzieci mogą zmarznąć:)) oraz radzimy, jak zdrowo (bez chemii) przyprawiać
- radzimy jak się zachować, gdy maluch pierwszy raz (i kolejny też) powie brzydkie słowo.
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Popularne tematy