GRY
 
 

Blanka wygrała konkurs okładkowy!

Na okładce tego numeru możecie zobaczyć Blankę, która wygrała nasz okładkowy konkurs. Jeśli chcecie Wasze dziecko trafiło na naszą okładkę, weźcie udział w konkursie. Instrukcja - oczywiście w naszym magazynie. W tym miesiącu "Mamo, To Ja" możecie kupić za 1, 50 zł lub za 6,99 zł z hitem kinowym Happy Feet!

okładka Mamo, To Ja numer 5/2014
fot. zdjęcie: Piotr Ratajski
W tym numerze ogłaszamy, kto zwyciężył w kolejnej edycji konkursu HIT „Mamo, To Ja’’ i może swoje produkty nazywać NAJLPESZYMI DLA DZIECKA. Nagrodzonych mamy w 18 kategoriach. Od pieluszek przez butelki, ubranka, zabawki, buciki, foteliki do auta po wózki, soczki i deserki.
Prezentujemy wszystkie produkty, które brały udział w konkursie. Przydatny przegląd rynku, polecamy przed zakupami wyprawki!

Rozmawiamy też z mamą, która zdobyła medal na olimpadzie w Soczi. Tak, mamy ciekawy wywiad o macierzyństwie z panczenistką Katarzyną Bachledą-Curuś, która przyznaje, że macierzyństwo to czasem... krew, pot i łzy.

Jak zawsze mamy mnóstwo ciekawych, życiowych, sprawdzonych przez nas same, rad. Dla ciężarnych, dla rodziców niemowlaczków, małych dzieci, dla mam i dla ojców.
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (1 ocena)

4.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj