mamo to ja na tablet i smartfon

„Mamo, To Ja” na tablecie i smartfonie!

Najlepiej od razu zamówić prenumeratę na kilka miesięcy. Wtedy nie musisz pamiętać o chodzeniu do kiosku, o drobnych na magazyn. Twoje ulubione pismo, co miesiąc, pojawi się na Twoim tablecie lub smartfonie. Ale wygoda!
Magda Klimkowska
mamo to ja na tablet i smartfon
„Mamo, to ja” w 2015 roku świętuje 20 urodziny. Od lat cieszymy się mianem najpopularniejszego miesięcznika dla rodziców. Od jakiegoś czasu, aktualne oraz archiwalne, e-wydania miesięcznika można kupić na czytamy-magazyny.pl. Teraz przyszła pora na wersje tabletowe i smartfonowe!

„Mamo, To Ja” w App Store
(dla posiadaczy iPadów i iPhonów) >>


„Mamo, To Ja” w Google Play
(dla posiadaczy tabletów i telefonów z Anfroidem, np. Samsung) >>

Tak jest wygodniej!

Dlaczego warto zdecydować się wersję „Mamo, To Ja” na tablet lub smartfon? Bo tak jest wygodniej. Bo zdejmujesz sobie z głowy jedną rzecz, o której nie musisz już pamiętać. Jeśli wybierzesz kilkumiesięczną prenumeratę nie będziesz musiała pamiętać o chodzeniu co miesiąc do kiosku. Magazyn pojawi się na twoim urządzeniu mobilnym.

Cyfrowa wersja magazynu dopasowana jest do parametrów i możliwości tabletów oraz smartfonów. Przeczytasz tak wszystkie artykuły, które się ukazały w papierowym wydaniu, z czasem wydania cyfrowe będą wzbogacone o filmy i dodatkowe zdjęcia. Rozszerzone, multimedialne „Mamo, To Ja” jest dostępne z każdego miejsca na świecie – wystarczy dostęp do internetu.
Redakcja poleca: Bez nich to by się nie udało! Osoby najbliższe są ogromnym wsparciem w karmieniu piersią
Dla jednych mam – przyjaciółka, dla innych – własna mama. Jeszcze inna grupa wskazała partnera lub męża jako tą osobę, bez której wsparcia nie poradziłaby sobie z karmieniem maleństwa. Poprosiłyśmy mamy o podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami w tym temacie. Najciekawsze odpowiedzi nagrodziłyśmy zestawami od Philips Avent!

To naprawdę łatwe!

Pierwszy raz kupujesz coś na tablet lub telefon? To jest bardzo proste!
Jeśli masz iPada lub iPhona wchodzisz do App Store. Jeśli np. Samsunga do Google Play. Jeśli jesteś tam pierwszy raz i nie masz konta, urządzenie powie ci jak, krok po kroku postępować. Będziesz musiała podać numer karty płatniczej i dzięki temu kolejne zakupy, w tym kupno naszego magazynu, będzie możliwe.

Czy wiesz, że „Mamo, To ja” zostało uznane najlepszym czasopismem dla rodziców?

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi!

Zdrowie dziecka najważniejsze