mamo to ja na tablet i smartfon

„Mamo, To Ja” na tablecie i smartfonie!

Najlepiej od razu zamówić prenumeratę na kilka miesięcy. Wtedy nie musisz pamiętać o chodzeniu do kiosku, o drobnych na magazyn. Twoje ulubione pismo, co miesiąc, pojawi się na Twoim tablecie lub smartfonie. Ale wygoda!
Magda Klimkowska
mamo to ja na tablet i smartfon
„Mamo, to ja” w 2015 roku świętuje 20 urodziny. Od lat cieszymy się mianem najpopularniejszego miesięcznika dla rodziców. Od jakiegoś czasu, aktualne oraz archiwalne, e-wydania miesięcznika można kupić na czytamy-magazyny.pl. Teraz przyszła pora na wersje tabletowe i smartfonowe!

„Mamo, To Ja” w App Store
(dla posiadaczy iPadów i iPhonów) >>


„Mamo, To Ja” w Google Play
(dla posiadaczy tabletów i telefonów z Anfroidem, np. Samsung) >>

Tak jest wygodniej!

Dlaczego warto zdecydować się wersję „Mamo, To Ja” na tablet lub smartfon? Bo tak jest wygodniej. Bo zdejmujesz sobie z głowy jedną rzecz, o której nie musisz już pamiętać. Jeśli wybierzesz kilkumiesięczną prenumeratę nie będziesz musiała pamiętać o chodzeniu co miesiąc do kiosku. Magazyn pojawi się na twoim urządzeniu mobilnym.

Cyfrowa wersja magazynu dopasowana jest do parametrów i możliwości tabletów oraz smartfonów. Przeczytasz tak wszystkie artykuły, które się ukazały w papierowym wydaniu, z czasem wydania cyfrowe będą wzbogacone o filmy i dodatkowe zdjęcia. Rozszerzone, multimedialne „Mamo, To Ja” jest dostępne z każdego miejsca na świecie – wystarczy dostęp do internetu.
Redakcja poleca: Jak można zarazić się gruźlicą? [WIDEO]
Gruźlicą można zarazić się od osoby, która na nią choruje. Na gruźlicę w Polsce wcale nie zapadają przede wszystkim ludzie w podeszłym wieku. Według danych Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc grupy ryzyka nieco się zmieniły i dzieci mogą zarazić się gruźlicą także od osób w średnim wieku.

To naprawdę łatwe!

Pierwszy raz kupujesz coś na tablet lub telefon? To jest bardzo proste!
Jeśli masz iPada lub iPhona wchodzisz do App Store. Jeśli np. Samsunga do Google Play. Jeśli jesteś tam pierwszy raz i nie masz konta, urządzenie powie ci jak, krok po kroku postępować. Będziesz musiała podać numer karty płatniczej i dzięki temu kolejne zakupy, w tym kupno naszego magazynu, będzie możliwe.

Czy wiesz, że „Mamo, To ja” zostało uznane najlepszym czasopismem dla rodziców?
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy