GRY
 
 

„Mamo, To Ja” na tablecie i smartfonie!

Najlepiej od razu zamówić prenumeratę na kilka miesięcy. Wtedy nie musisz pamiętać o chodzeniu do kiosku, o drobnych na magazyn. Twoje ulubione pismo, co miesiąc, pojawi się na Twoim tablecie lub smartfonie. Ale wygoda!

mamo to ja na tablet i smartfon
„Mamo, to ja” w 2015 roku świętuje 20 urodziny. Od lat cieszymy się mianem najpopularniejszego miesięcznika dla rodziców. Od jakiegoś czasu, aktualne oraz archiwalne, e-wydania miesięcznika można kupić na czytamy-magazyny.pl. Teraz przyszła pora na wersje tabletowe i smartfonowe!

„Mamo, To Ja” w App Store
(dla posiadaczy iPadów i iPhonów) >>


„Mamo, To Ja” w Google Play
(dla posiadaczy tabletów i telefonów z Anfroidem, np. Samsung) >>

Tak jest wygodniej!

Dlaczego warto zdecydować się wersję „Mamo, To Ja” na tablet lub smartfon? Bo tak jest wygodniej. Bo zdejmujesz sobie z głowy jedną rzecz, o której nie musisz już pamiętać. Jeśli wybierzesz kilkumiesięczną prenumeratę nie będziesz musiała pamiętać o chodzeniu co miesiąc do kiosku. Magazyn pojawi się na twoim urządzeniu mobilnym.

Cyfrowa wersja magazynu dopasowana jest do parametrów i możliwości tabletów oraz smartfonów. Przeczytasz tak wszystkie artykuły, które się ukazały w papierowym wydaniu, z czasem wydania cyfrowe będą wzbogacone o filmy i dodatkowe zdjęcia. Rozszerzone, multimedialne „Mamo, To Ja” jest dostępne z każdego miejsca na świecie – wystarczy dostęp do internetu.
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

To naprawdę łatwe!

Pierwszy raz kupujesz coś na tablet lub telefon? To jest bardzo proste!
Jeśli masz iPada lub iPhona wchodzisz do App Store. Jeśli np. Samsunga do Google Play. Jeśli jesteś tam pierwszy raz i nie masz konta, urządzenie powie ci jak, krok po kroku postępować. Będziesz musiała podać numer karty płatniczej i dzięki temu kolejne zakupy, w tym kupno naszego magazynu, będzie możliwe.

Czy wiesz, że „Mamo, To ja” zostało uznane najlepszym czasopismem dla rodziców?

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj