Mamo, To Ja marzec 2015

"Mamo, To Ja" najlepszym czasopismem dla rodziców

Rzetelne informacje i poradnikowe artykuły: to najważniejsze cechy dobrego czasopisma dla młodych rodziców. W badaniu Wybór Konsumenta przeanalizowano sześć pism w tej kategorii. Najwyższe zaufanie uzyskał magazyn "Mamo To Ja". Wyprzedził m.in. "Dziecko", "M jak Mama", "Mam Dziecko".
Katarzyna Pinkosz
Mamo, To Ja marzec 2015
"Mamo, To Ja" zwyciężyło w kategorii magazyny rodzinne. Wyboru najlepszego pisma dla rodziców, które czytelnicy obdarzają zaufaniem, dokonywali stali czytelnicy prasy skierowanej do rodziców.

Rzetelne  informacje i praktyczne porady

Badanie "Wybór Konsumenta" składa się z dwóch etapów. W pierwszym zorganizowano badania fokusowe, których celem było wyłonienie najistotniejszych cech, jakie są ważne dla czytelników. W drugim czytelnicy  uszeregowali  te cechy od najważniejszych do najmniej istotnych.
Okazało się, że 80 proc. czytelników najbardziej ceni sobie poradnikowe artykuły i rzetelne informacje dotyczące wychowania i rozwoju dziecka. 75 proc. za najważniejszą cechę czasopism dla rodziców uznało jakość artykułów oraz różnorodność poruszanych tematów. Blisko 75 proc. badanych przede wszystkim docenia praktyczne porady związane z wychowaniem swojego dziecka (czytelnicy mogli wymienić kilka cech)
Redakcja poleca: 30. Finał WOŚP coraz bliżej: Jurek Owsiak pozdrawia czytelniczki Mamotoja.pl
Mamotoja.pl już po raz siódmy gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przy okazji jubileuszowego Finału mamy dla Was coś specjalnego – pozdrowienia od samego Jurka Owsiaka. Otwórzcie serca i grajcie razem z nami – do końca świata i jeden dzień dłużej!

"Mamo, To Ja" przed "Dzieckiem" i "Mam Dziecko"

W badaniu Wybór Konsumenta uwzględniono 6 czasopism dla rodziców: "Mamo, To Ja", "Twój Maluszek", "Dziecko", "Mam Dziecko", "Bliżej Przedszkola" oraz "M jak Mama". Czytelnicy najwyżej ocenili "Mamo, To Ja". Grupa badawcza liczyła 620 osób.
Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzają "Mamo, To Ja" czytelnicy! Zapraszamy do czytania "Mamo, To Ja" (tu możesz kupić "Mamo, To Ja"), które już od 20 lat (wkrótce urodziny!) radzi, jak dbać o małe dziecko i je wychowywać.
Zachęcamy też do czytania innych pism dla rodziców:
  • "Twoje Dziecko": pismo eksperckie, przygotowywane we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka (tu możesz kupić "Twoje Dziecko"). Co miesiąc mnóstwo ważnych porad ekspertów, a od niedawna także wyjątkowe wywiady poruszające aktualne problemy związane z wychowywaniem i zdrowiem dziecka;
  • "Twój Maluszek": pismo adresowane szczególnie dla rodziców dzieci w wieku 0-2 lata (tu możesz kupić magazyn "Twój Maluszek"), zawsze pełne praktycznych podpowiedzi, jak dbać o małe dziecko i je wychowywać;
  • "Będę Mamą": pismo dla wszystkich kobiet, które czekają na narodziny upragnionego maleństwa (tu możesz kupić "Będę Mamą"). W tym magazynie znajdziesz praktyczne porady, jak przygotować się do macierzyństwa;
  • "Przedszkolak": pismo dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym (tu możesz kupić "Przedszkolaka"), z którego dowiesz się o zdrowiu, żywieniu i wychowaniu dziecka w wieku 3-6 lat
  • "Tato To Ja": jedyny w Polsce magazyn adresowany dla ojców (tu możesz kupić "Tato To Ja"). Pisane krótko, po męsku, zadaniowo: bo z perspektywy ojców;
  • a także serwisu babyonline.pl: to ekspercki serwis o dzieciach (zdrowiu, pielęgnacji, diecie, wychowaniu) i rodzicach, który cieszy się coraz większą popularnością.
Jeśli chcesz zostać czytelniczką "Mamo, To Ja", e-wydanie możesz kupić już teraz.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy