GRY
 
 

"Mamo, To Ja" z puzzlami CzuCzu! Tylko teraz!

W kioskach jest już październikowy numer "Mamo, To Ja"! W tym miesiącu mamy dla wszystkich superniespodziankę - puzzle CzuCzu! Magazyn, z tymi bardzo lubianymi przez dzieci puzzlami, kosztuje tylko 12,99 zł (same puzzle w sklepach są w cenie 19,99 zł, zatem z magazynem aż 35% taniej!). Uwaga! Dostępne są dwa zestawy: Mama i ja oraz Gdzie rosnę. "Mamo, To Ja" bez dodatku kosztuje 1,50 zł.

mamo to ja, październik 2015
A oto tematy, które szczególnie gorąco polecamy:
* Skurcz skurczowi nierówny. Ale pod koniec ciąży powinnaś o nich wiedzieć dużo. U nasz wszystkie ważne informacje na ten temat.
* Dlaczego tak bardzo wychodzą mi włosy?! Zadajesz sobie to pytanie? Zajrzyj koniecznie do naszego tekstu.
* Wszystko o szczepionkach dla dzieci. Wywołują autyzm? Wierzyć ruchom antyszczepionkowym? A może bezrefleksyjnie szczepić na wszystko? A czy nie lepiej zapłacić za szczepionkę, zamiast korzystać z tej finansowanej przez NFZ? Odpowiadamy szczerze, nawet na najbardziej kontrowersyjne pytania.
* Nietypowe sposoby na kolkę. Woda koperkowa i kropelki na gazy już były? Teraz spróbuj czegoś… mniej oczywistego.
* Ssanie palca, obryzanie paznkoci, dłubanie w nosie… Ani to ładne, ani zdrowe. A tak trudno oduczyć tych nawyków dzieci. Pomagamy się uporać z problemem.
* Kaszle bo ma… robaki. Tak może być. Kiedy (i jak?) sprawdzić, czy dziecko ma pasożyty?


Ciekawe, prawda? Możesz kupić e-wydanie (zatem bez puzzli) na czytamy-magazyny.pl
Redakcja poleca: Dlaczego zmieniliśmy nazwę na Mamotoja.pl? [WIDEO]
Lubiłaś zaglądać na portal Babyonline.pl? Mamotoja.pl to to samo przyjazne miejsce! Pełne ciepłego wsparcia i porad dotyczących ciąży, porodu i rozwoju dziecka. Po co nam była zmiana nazwy? Zobacz film, kulisy tej decyzji zdradzają nasze redaktorki!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj