"Mamo, To Ja" - styczeń 2014

Zobacz, co w najnowszym numerze „Mamo, to ja”. Sprawdzone porady specjalistów, prawdziwe historie mam, przepisy dla najmłodszych.1. Sprawdzamy, jak to jest z lekami bez recepty. Które z nich można bezpiecznie podawać dziecku? Czy można bez pomocy lekarza zwalczać katar, kaszel i gorączkę malucha? Plus: domowa apteczka – co warto w niej mieć?

2. Wyliczamy przyczyny bólu brzuszka dziecka i podpowiadamy, jak je prawidłowo rozpoznawać.

3. Rozwiewamy – razem z dietetykiem z Instytutu Matki i Dziecka – wątpliwości dotyczące rozszerzania diety dziecka...

4. ...a razem z innymi mamami doradzamy, jak nauczyć dziecko jedzenia warzyw. Tak – apetyt na zdrowe dania można u malucha wyćwiczyć!

5. Rozmawiamy z Beatą Sadowską o jej macierzyństwie, bieganiu w ciąży i ekologicznym stylu opieki nad dzieckiem. Inspirujące!

Najwięcej rad. Najmniej straszenia i pouczania. Dużo wsparcia, prawdziwego życia i poczucia humoru.


BEZ WYCHODZENIA Z DOMU kupisz e-wydanie (cena: 1.20 zł) na czytamy-magazyny.pl
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy