GRY
 
 

Czyż pomaganie dzieciom nie jest fajne?

Jest! I doskonale wiedzą o tym blogujące mamy, dlatego już 12 marca spotkają się w Tychach, by pomóc 7-letniemu Kordianowi. Dlaczego chłopiec potrzebuje pomocy i co zrobią dla niego blogerki?

blogujące mamy
fot. materiały prasowe
Już 12 marca w restauracji „Słoik i Kawa” w Tychach odbędzie się pierwsze spotkanie „Blogujące mamy na Południu”, którego organizatorką jest Justyna Krzysztof z bloga „MamTyna”. Do Tychów zjadą się mamy z różnych stron Polski, aby mogły chodź na chwilę oderwać się od codzienności i posiedzieć w towarzystwie innych mam i poplotkować. Relaks to jednak nie jedyny cel spotkania blogujących mam. Jest coś o wiele bardziej istotnego: spotkanie będzie połączone z licytacją i zbiórką pieniędzy na rzecz 7-letniego Kordianka podopiecznego fundacji „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy”, który cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Choroba, na którą cierpi chłopiec, to zapalna choroba jelita. Jej leczenie wymaga przyjmowania leków przeciwzapalnych i immunosupresyjnych, często konieczna jest też operacja. 

O całym spotkaniu będzie można poczytać po spotkaniu na blogach uczestniczek, które napiszą relację ze spotkania.
Redakcja poleca: #warsztatyMTJ – o tym się mówi! Dołącz do nas! - film
Nie zdziw się, jeśli twoja tablica na Facebooku czy Instagram zostaną zalane falą #warsztatyMTJ. To efekt spotkania blogerów, które odbyło się 15.09.2015.
Doładuj
Przeładuj