GRY
 
 

MaMy Kalendarz - ułatwia macierzyństwo

Czy może być coś wyjątkowego w kalendarzu? Poznaj kalendarz stworzony z sercem przez mamy dla mam.

kalendarz, Mamy kalendarz
fot. mamykalendarz.pl
Duża paczka kryła w sobie maleńką czerwoną kopertę. W środku koperty znalazłam karteczkę z wizerunkiem bukietu lawendy, a na jej odwrocie odręczny napis:
"Życzymy miłego planowania,  Agnieszka i Ania"

To było pierwsze miłe zaskoczenie, gdy otworzyłam paczkę z  MaMy Kalendarzem.

Kolejnym była wysoka jakość wykonania, pomysłowe naklejki z masą rysuneczków pomocnych w zaplanowaniu codziennych aktywności.

Moje dzieci pokochały naklejki motywacyjne w postaci serduszek, medali, czy gwiazdek, które codziennie zdobywają np. za szybkie poranne ubranie się, czy posprzątanie po obiedzie.

Co wyróżnia MaMy kalendarz od innych?

MaMy kalendarz umożliwi szczegółowe zaplanowanie każdego tygodnia z podziałem na członków rodziny. Ułatwia to życie mam, tatusiów, babć, czy opiekunek!
 

Moje dzieci zachwycone są posiadaniem własnej kolumny, w której zdobywają swoje naklejkowe nagrody, sprawdzają, kiedy pójdziemy do teatru (nakleja z maskami), czy stomatologa (nalepka z symbolem szczoteczki).

Mąż w końcu nie ma problemu z zapamiętaniem leków, które przyjmują nasze córki, dzięki liście na dole strony.

Ja zawsze wiem, kiedy przypada mój "wolny" wieczór, bo zaznaczam go sobie naklejką z sercem i mąż już nie ma wymówki, że zapomniał, iż to właśnie dziś przypada jego kolej w opiece nad dziećmi  :)

Bardzo spodobała nam się również ikonka z symbolem posiłku pod każdym dniem – motywuje nas do przynajmniej jednego wspólnego rodzinnego posiłku dziennie.

Do tego wypełnianie kolejnych rubryk kalendarza, wspólne planowanie form spędzenia czasu wolnego, zabaw, zakupów i wielu, wielu innych zagadnień (które wszystkie pomieścił nasz kalendarz),  było dla nas wspaniałą zabawą.

Dziękujemy i polecamy!
Redakcja poleca: Simple Calendar 2018. Poukładaj swoje życie!
Sprawdź stylowy kalendarz stworzony z myślą o życiu każdej kobiety.
Doładuj
Przeładuj