GRY
 
 

„MAMY plany na rozwój!“ zapraszają na drugie warszaty z cyklu kobiecego: „W CIĄŻY – W FORMIE!“

CYKL KOBIECY to kameralne spotkania z ekspertami, wiedzą, pięknem i… niespodzianką.

Program warsztatów, wykładów i prezentacji otwarty jest na tematy inspirujące i motywujące wszystkie kobiety, w których drzemią pokłady energii, do działań kreatywnych i korzystnych dla nich samych.

 ZIABAQLU, Instytut Dermika Salon&Spa i FikuMikuCafé, wychodzą naprzeciw MAMOM, które często w nowej roli życiowej czują się osamotnione ze swoimi odczuciami, pragnieniami czy problemami, potrzebują wsparcia oraz budującego dialogu z innymi kobietami. „MAMY plany“, to również mała społeczność, integrująca MAMY wokół tego, co dla nich jest najważniejsze.

Tematem drugiego spotkania, które odbędzie się 9-ego marca w FikuMikuCafé , będzie pielęgnacja ciała w okresie ciąży i sposoby na utrzymanie formy, zarówno w czasie tych szczególnych dziewięciu miesiący, jak i po porodzie.
Gościem specjalnym będzie top modelka, mama – Kamila Szczawińska.

Z okazji przypadającego dzień wcześniej Święta Kobiet warsztaty „W ciąży – w formie!“ są bezpłatne.
Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona (maks. 20 miejsc), prosimy zainteresowane uczestniczki o wcześniejsze zapisy: zapisy@mamyplany.com.
Zapraszamy z dziećmi. FikuMikuCafé to miejsce wymyślne specjalnie dla nich!
Na zakończenie każda uczestniczka warsztatów otrzyma atrakcyjne prezenty i bony rabatowe.

Akcję "Mamy plany na rozwój" wspiera: Polsat Cafe, M jak Mama, www.polki.pl, www.babyonline.pl, www.gogaga.pl, www.imprezarodzinna.pl, www.sophisti.pl, a także www.fashionmedia.pl. Więcej informacji: HYPERLINK "http://www.mamyplany.com" www.mamyplany.com

PROGRAM – MAMY plany Czas: 9 marca 2011, godz. 11.00 Miejsce: FikuMikuCafé, ul. Zwycięzców 32, Warszawa  

I część spotkania 
„Ciąża i poród - przygotuj siebie na ten czas“
Natalia Orłow-Ostrowska - mama, projektantka ubrań i zabawek - podpowie, jak czuć się atrakcyjną w ciąży i po urodzeniu dziecka. Opowie o własnych doświadczeniach z okresu ciąży, najczęstszych delegliwościach i sposobach na radzenie sobie z nimi, rozczarowaniach i pomysłach, które narodziły się w jej głowie, gdy została mamą. Zabierze nas w podróż po tematach najistotniejszych, podpowie jak być silną i pokonywać przeszkody, których nie spodziewają się kobiety, gdy dowiadują się, że zostaną mamami. Natalia w swojej pracowni połączyła pasję z nowym doświadczeniem mamy i tak powstały ubrania ułatwiające życie mam karmiących.
Na warsztatach - połaczy wszystkie panie we wspólnej dyskusji i wymianie doświadczeń, pozwolających lepiej przygotować się do zostania mamą.
http://www.ziabaqlu.com" www.ziabaqlu.com

Przerwa na poczęstunek

II część spotkania „Dolegliwości ciążowe i działanie refleksologii“
Agnieszka Żuralska-Lazar - mgr rehabilitacji, kierownik działu pielęgnacji ciała w warszawskim Instytucie Dermika Salon&Spa, masażystka z 17-letnim stażem, konsultantka, szkoleniowiec, ekspert wielu pism i mediów kobiecych, urodowych, lifestylowych i programów telewizyjnych w zakresie pielęgnacyjnych ciała. Omówi najczęstsze dolegliwości ciążowe i sposoby na ich zapobieganie. Zaprezentuje również dwa zabiegi: masaż pleców i karku w pozycji siedzącej oraz refleksologię stóp. Zaproszenie na ten właśnie zabieg będzie można wygrać w loterii wizytówkow.
http://www.spasalon.pl" www.spasalon.pl

Refleksy (punkty), które znajdują się w stopach, mają bezpośrednie połączenie z mózgiem, wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. Zabieg refleksologii stóp to dokładne, terapeutyczne rozpracowanie tych punktów, w celu doprowadzenia organizmu do równowagi biologicznej, pobudzenia mechanizmów samoregulacji, samoregeneracji, samoleczenia. Najczęstsze dolegliwości ciążowe: - gromadzenie płynów  będące skutkiem ucisku płodu na żyły i naczynia, które powoduje opuchliznę stóp szczególnie w ostatnim trymestrze ciąży - już po pierwszym zabiegu stopy stają się lekkie i mniej opuchnięte - zgaga, niestrawność będące często wynikiem ucisku na  żołądek – uczucie ulgi po zabiegu - zmęczenie - zabieg pobudza krążenie przez co powoduje dotlenienie organizmu i  relaks - cukrzyca ciążowa – po zabiegu obniża się i utrzymuje na odpowiedni poziom cukier we krwi - naczynka, żylaki - zabieg intensywnie  poprawia krążenie - zaparcia - praca na refleksach jelit reguluje pracę tego organ
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj